Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk ha sötétkék lenne az még menne a bukód plekojához is
neked milyen evjaratu is az RSed 9X?
közöd?

másrészt szerintem Te meg rakjál fel képet magadról.. vagy nem mersz mert elég gáz?
tyt szerintem az utolsó képedet vedd le...
elég gáz
Joe, odavagyok a színezett plexikért (nézd csak meg a volt mocim! :) ) , viszont nekem a sima fekete/sötétített nem indítja be a fantáziám :(
A fogyasztáshoz.
az enyém 5-6al megelégszik... (általában padló, de van h pihentetem, város, vegyes) egyszer összehoztam egy 7-8litereset de az végig hatos padló volt...

bejáratósan 3,5öt evett a Kicsike

ja mindez a nem éppen pehelysúlyom alatt :)
allando csutkan? azt hogy kivitelezed? kocsik kozott? igazan szep teljesitmeny
nekem állandó csutkán 7-8 körül eszik és més sokat is kap 1 pict...szóval a 10 az badarság
utolso mondatod fedheti a valosagot enyem is elnyeli a 10et de ha 28assal 3at enne akkor se cserelnem ertheto okokbol
Akkor ezek az RS-ek kurva jol kajálnak én csak álmodtam 6 literes fogyasztásról

a legjobb amit mértem az 6.5 liter volt de akkor csak föut 100 al power alatt 7000 fordulat (járatós volt a drága) na akkor volt 6.5 lityó amugy csak ezen felül a nagy átlag az 7.5-8.5 liter volt de mondom csak városban ha végigjasszerkodtam akkor éppen h elég volt 100km-re egy tank benzin!!



Na most srácok lehet h nem bennem van a hiba hanem ti jártok 3000-s fordulaton 60 al ugy elhiszem a 6 litert vagy nem tudtok számolni
Na ez már jobban hangzik
jah ha power alatt 7et eszik 34essel akkor inkább maradok a kis gyerek karbinál amugy nekem vegyes használatba evett városba 6 körül
power alatt 6-7 liter ugye csak viccelsz
Sztem simán el lehet járni (28-assal) 7-8al úgy hogy power fölött mész
A 10 az kurvasok
meg a 6-7 is (power alatt)
nagyo kíváncsi leszek a fogyasztásra
Az Sp-men anno volt asszem siktolattyus 34-es tuningkarbi hülye vagy etetni kellet rendesen de ment is a gép!! Ja városi fogyasztás 10 liter felett volt
elég sötét rajta Tyt lehet úgy gondolja
Nagyon leragadtál annál a kéknél
Egy jo sötét pleko az nem lenne rossz bár én még fekete párti vagyok
jajj az nagyon sok enyém sokkal kevesebbet eszik és 28asom van
nem tom tyt-é mennyit eszeik én a 34-essel olyan 6-7 liter normálisan és 10 littyó körül power felett...
28as helyett 34es karbival mennyivel enne többet???
Hapi majd ha leszel MSN-en gyere be van pár cucc ami lehet érdekel.
biztos h nem
Üdv
nem rég volt itt mátészalkán gyorsulás 200m es a gyári rs emmel 2 lettem
egyedül egy cr fogott meg igaz 3 voltunk csak a kategóriába
most jön a tél és jön a tuning végre ...
fog jönni valaki madarasra rendszeresen?
én most kivételesen sz-fehérváron vagyok itt napi 10 órás hitelvizsgálat rulz van, de szerencsére ma befejezem, és csütörtök pénteken már pénzmosás és inkasszó vizsgálat rulez lesz
Dupla info óra 4ever!!!
hát egy karbiank majdnem mind1 h uj vagy régi, azon sokminden nem romolhat el viszont mondtad h jövőre látogatsz maj pályát, oda ezek jobban kellenek mint a kék plexi:)