Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én spec MOL 98at mindíg... nekem ez jön be a legjobban.

Ezt aszöveget már multkor te elszurtad most meg mit kötekszel

Jaj te olyan rosszvagy állandóan csak kötekekedsz!!!
nekem a shell v power 100al kicsit érzett h jobb volt föleg alul
Az a te energy-d
A derbi 80-85-öt ment
Attól függöt milyen napja volt
amúgy raktam bele 95-öst is, meg 100-ast is és 95-össel jobban ment nem bírta a drága benzint

amúgy ez az RS-eknél is így van
Ti mien benzint használtok bele
és mik a tapasztalatok
he-he-he
Mert 60-al ment csutkán a Derbi
a tankommal semmi gond!
Nem vágom én ezt a motort!Kezdődött a 14-bar kompresszióval...
Most meg ennyire jön ki a fogyasztás..Viszont megy is
Te,mióta vagyunk barátok?
azért délután mert velem az a helyzet hogy nuku jogsi és délután szoktam csak motorozni vele a városba mikor van forgalom mert olyankor nem igazoltatnak azok a szemetek este mindig kinnt állnak mint a kurvák ja meg azért délután mert fater dolgozik akkor és nincs itthon
Jaja! Pontosan ahogyan írod a képek itt vannak még az előző tulajnál. www.bikepics.com/aprilia/rs125... De azóta én már használok nagyban láncspray-t.
Derbi is evett 4-4,5 lityót
Bár mindíg addig forgattam amíg csak lehetett. És városba 6-.ba nyélgázon közlekedtem Amúgy normális haladás mellett amikor nem volt kiékelve a gázkar akkor 3-3,5 körül evett
Nagyon kíváncsi leszek majd a Tuono-ra
Nekem a jogom volt benzin temető 4 llötyis tankja volt ebből 4-5 litert evett
Nem lehet h kilukadt a tank vhol????
Azért ellenőrizd le barátom!!!!!!!!!!!!
A benzintemető......................
Rollyee
nem kötöszködni akarok de használsz lánc sprayt
a képen frissen volt összerakva a mocid esetleg?
az enyém 12L körül eszik......
te miről beszélsz???
sztem még biciklizni se tud nem hogy még motrozni, kocsit vezetni is úgy mint a nők sztem
Z3 én is utálok ott menni pont emiatt. qrvára ráz az a szemét... felháborító de komolyan. gyökér demszkyt rá kéne ültetni egy motorra h menjen végig 2-3X és a heréjét kirázná... nem hiába vett terepjárót...
mellesleg az rxet is elég sokat hallgattad főleg mikor a busz megállóban danika szerelt,te álltál én meg játszadoztam a kerekezéssel
alapjáraton szerintem elég gány hangjuk van de 6000-től király aztán 8tól qrva jó, 11-12 körül meg
miről beszélsz? milyen 70? állandóan vissza lassítgattam kocsik elől 60ra hogy gyere már szentem jó az az út én szeretek állatkodni az út mentén a murván
Aug. 19-e óta vagyok boldog Rs tulaj.
nagyon útálok ott menni 70nél már úgy ráz mint állat
NA látom más is ismeri Magyarország közlekedés szempontjából legszarabb útját a 10-es számú főutat másnevén Bécsi utat.... Nappal egész nap reggel 6 tól este 9 ig folyamatos dugó befelé este meg kifelé-befelé. A normál kreszt betartva 30perces út a kapunktól az Árpád hídig minden nap akár 2 órára is nyúlhat!!! Undorító szar!!!!
ROLLYYE NEKED MIÓTA VAN RS ??