Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam azért mondtam
Egyébként nem akarok beleszólni, meg ne sértődjetek meg de engem nem is érdekel a robogó téma.. De régebben láttam még eurosporton versenyt ahol robógóval mennek rendesen pályán.. szal az biztos hogy nagyon komolyan meglehet csinálni a robeszokat is..
Nézd meg a vidik közt ott van simsonális 2006
Jah amugy ezen a simsonális hülyeségen a "gyorsulás" nem valami kis murvás szaron volt????
nah bazmeg simsonális hagyjál már .Majd ha tud mondani egy komoly versenyt rendes fotocellás időmérő berendezéssel faszán megrendezve külön kategóriába minden ahol az a simo a célhoz odamert egyáltalán állni akkor majd szólhat valamit addig ne magyarázzon.Ne értsétek félre nem nézem le a simsont mert abból is ki lehet hozni pár érdekes dolgot csak ahhoz téleg pénz és idő kell mert ma már nagyon szar minőségúek az utángyártott simo alkatrészek
Csak a pofája jár málé szájú tyúk szaros parszt!!!!!!!
az a magic szentem vmi tanyán lakik ahol még az életbe nem járt olasz motor jó biztos jol megy haverja 6felömlös simsonja de csak leégette magát még az mhr-t se tudja mi az
hogy merészelik???? megnézem
Nézd meg a piagio nrg végsebb videót a vidik közt és a hozzászolásokat nézd meg a sok fasz geci simsonos faszszopcsi tisztelet a kivetelnek szidják zsóóótit!
ja az nekem se igazán tiszta...de biztos nem is fontos
erre a simsonális dologra...
konkrétan mire érted?
faszkivan h egyesek nem bírnak még minimálisan sem normálisan írni. ebből az egészből semmit nem értek....
szerintem gyengíteni lehet
Annyira pancserok akik beszóltak neked az nrg-is vidire áldják a simsonjukat 60ccm 11le lol A "150es SPORT etz-t lenyomták" lol a simsonális 2006on mindent lenyomtak vele pedig naon kemény gépek voltak ott nézétek meg a simsonális 2006ot a vidik között és láthatjátok a kemény gépeket meg a 75 ccm is aprilia rs-t is oda verték vele ha ezt rsata hallaná Nevetségesek.
elüt?? inkább vad :))
egyenlőre se felnicsík, se plexi, először a kipuffot szeretném összehozni!!!!

számtech óra?? dehogyis. miért lenne? az nekem csütörtökön este 6-8ig van :)
Szerintem a piros felnicsik nagyon elüt a szép kék felnidtöl a plexit meg inkább sötétitettet...
zsóóótival egyetértek. hagyd ugy ahogy van, az ugy szép. majd ha lelaktad ráér pofozni...
A felni csík fölösleges gusztustalanul néz ki a keréknek gyárilag szép a színe meg a formálya is(ez az egy dolog ami tetszik a 2006-os RS-en) .A plekó sem áéletbe vágó de ha van rá pénzed akkor csináld.
jó duma amúgy te neked is szám. tech óra van ?
hja az álmosság, meg siettem is...
Sztem jó, és sztem csináltsd meg élőben is, igaz kicsit télleg kacskán rajzoltad meg a felnicsíkot.
amúgy nem vok egy nagy photoshop guru,de ez gondolom feltűnt :D
mi a véleményetek erről az átalakításról???
-piros felnicsík
-kék plexi

elég vad nem?? :)
Kösz az ötletet, erre nem gondoltam . Már felraktam apáméra az összes mikroökonomia előadást ... csak azt a kurva háttérvilágítást ki lehetne még kapcsolni akkor király lenne, mert mikro vizsgán nem nagyon fogom tudni eladni h számológép