Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hidd el az Rs-nek is nagyon szép hangja van alapjáraton, de power felett!!! Főleg karbon dobbal!
nem tudom én 125ösből még úgy igazán MITOt hallgattam figyelmesebben alapjáraton de az
cbr meg brumog mint a barna medve
Azt írja a srác a Cbr fórumon, hogy a 2T-nek "turbózott" robogóhangja van. Ez hülye még nem hallott Rs-t power felett!!!!
de
nem
Z3 akkor buli lesz abban a weekend házba kibérelik a motrosok
hogy hívják? hátha ismerem nem 1 faház?
jól van gajánt ne is említsd...felejtős személyiség
bazz ne má!télleg???arra van az egyik ismerősünknek "weekend" háza
jujj ma találkoztam a kedvenc osztálytárs nőddel b...szott köszönni nem baj én se köszöntem neki
Zoli a Praktikertől... én itt lakom Aranyhegyen,biztos vágod,ahogy a temetőnél elfordulsz balra(a bécsiről) átjössz a vasúton ott lesz 1 lovarda és a lovarda fölötti hegyen lakom....
Gyuri!onnan?honnan?
Srácok nagy hírem van!

Most először megelőztük a CBR 125 topicot hozzászólás számban!!!!!!!!

éljen a 2T
onnan? hátha sietősre veszem a témát akkor bő 2 perc
nem én nem arra gondoltam...hanem amikor jobbról előzted miközben araszolt a sor
ja az a bécsi.meg yamaha szalon van meg opel meg suzuki,meg honda és fúú de szar az út
ja igen az jó volt Mentünk le ürömről előttünk nagy kama3 és jött 1 kanyar 60nál visszabasztam 3ba aztán 4-5-6 ami a csövön kifért még kanyar előtt jóval megvolt...de ne mond h az nem tetszett szerinted amikor solymárra mentünk az nem bécsi? jó akkor 10es út...ugynaza
ha ugyanarra az utra gondolunk amin van egy Parktiker akkor oda szoktam járni gyakorlatra,ezt csak így zárójelbe ...xlzx onnan milyen messze lagsz???
1.Bécsin még nem is voltam veled.
2.jobb oldalról a mozgó baszott nagy kama3-t nem fogom megelőzni.felőlem te megdögölhetsz de én nem szándékozom
jó de Zoli te még a bécsin se jössz el a kocsik mellett én bécsi mellett ki a murvára és csutka mondjuk Zoli még az aszfalton is simán elférnél...mondjuk mi Zsedővel kimondottan állatok vagyunk Főleg amikor elkezdtem kerekezni a busz megállóban
majd akkor nyáron ha lesz vmi túra és sikerül venni vmi gépet felmegyek Bp-re
nyeeemmm.fogalmad sincs!ha lámától lámpáig van csak STOP akkor az már azt jelenti hogy hihetetlenül kevesen vannak!!!
még motorral nyáron nem voltam de tervben van amúgy tom mien kocsis szempontból mindig lámpától lámpáig STOP
te ezekszerint még nem voltál BP-n?/belváros...?/mert az borzalmas...főleg nyáron