Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

őőő matekra minek puska , havernak közgázon jött ez be ahol haszna is volt.
wókítókí hoz is van headset
Nálunk nem olyan hülyék h ne ismernék a pda-t

A legjobb amit nálunk bejátszottak páran mondjuk igazából csajoknál működik= hosszu haj bluetooth headset a fülben haj gondosan rátéve és a többiek pedig az egyik lakásáról 5 dobják össze a megoldásokat
Jó bár mondjuk egy 2 orás vizsgán megugorhat a telszámla
Puska tol az fasza én fel tudtam irni rá 2oldalt a füzetből csak az egyik oldalára,de nem A4-es füzet hanem az a pici sima A5-ős aszem, de sztem is lap alá becsusztatós kis cetli a legjobb, épp msot irtam gépen 1 kémia dogát, ez is megy be dolgozat alá.
Dadis mennyi egy alap PDA ??
jajjj most itt ülök kreszen most kicsit leléptem a kresz progiból mert unom már hogy folyton csak kocsis kérdéseket tok gyakorolni nem a1-et
én is sokáig gondolkoztam pda-n de aztán lett helyette laptopom
Nagyon haszontalan.... jócucc:)
Mert nem mindenki költi a pézt olyan haszontalan dolgokra mint pl pda...
Miért nem használtok PDA-t? Én mindig azzal puskáztam. puskázok.. Főleg matek órákon működik, mert beveszik, hogy számológép :) ha nincs ott a tanár akkor átkapcsolom füzetre, és ottis van minden :)) ha jön, akkormeg ott a gomb, és számológép, pikk-pakk, és csak gépen megírom és feltöltöm :)
biztos 300at akart írni
hmmm... most néztem meg azt a Rs 125 "200 felett" vidit jót nevettem rajta még hogy 200 felett öcccsssém ez hülye!
nálunk az összes tanár ismeri de szentem is a lap alatti papircetli a legjobb jön a tanár visszatolod a doga alá
nekem nem jön be
már ha arra a kihúzósra gondolsz....
mert hangos
meg csak 1X tudsz rá írni ...
Puska topik!
Havernak van de azzal már munka van
puskatollról még nem hallotatok ??
Itt mindenki sokat szenved. Könyv/füzet kinyitva pad alatt vagy táskában úgy hogy látszon azt csá.
Már tudok hangtalanul lapozni egy kézzel miközben írok.

Persze van néhány tanár akinél ezt nem lehet, ott marad a lapra kiirkálás.
Én mostanában egyre pofátlanabb vok mivel már nem is írok puskát még gépen se hanem elmegyek papírboltba aztán mondom h mondjuk "erről a 16 oldalról szeretnék 20 (-tól 40-ig vhogy) %-os fénymásolatot azt szevasz még fáradnom se kell vele h írjak
én is használom a bencce félem módszert... de én lazán kézzel írok ....
amúgy ma kaptam 1 anyagismeret 5-öst

felelt 1 srác és nem tudott válaszolni...
előttem a könyv kinyitva, elolvastam, jelentkeztem és elmondtam...
a felelés végén elraktam a könyvet a táskába(szerencsémre ), hátrajött a tanár, benézett a padba,
kérdezte hogy magamtól tudtam mondom; még szép
És adott 1 ötöst

ez nem az első ilyen jegyem
aki középsulis az kipróbálhatja, jó módszer
3as betűméret, tollra nyomtatva. jópár toll nem árt.
csőő
Na én mentem pá!!
hát én azt kibaszom az asztalra aztán annyi, nem szórakozok vele, betolom a lap alá. kihuzom, az előttem lévő ugyis takar, ha meg járkál akkor visszatolom. nem tom egyedsek meg szenvednek iyen diktafonnal meg a füledbe rejtett rádióval meg minden.....
én 7st használok nem azért mert rossz a szemem hanem azért h akár távolról is jól olvasható legyen