Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor akár kötekedhetem is mert motorozni veletek nem 1szerű
Figy. Volt 5 méterem hogy lereagálljam a történetet, és fékezzek!! Ez kicsit kevesebb(fele annyi) mint a reakcióidő!!! Amúgy észre se vettem hogy jön szembe!!! Ez meg a msáik!! Nem arra kell felkészülni (sztem) hogy ez is elüt meg az is kijön elém!!!! 2X2 sávos út + kanyarodó + bekötő... Fasz se figyelt hogy az jön!!! Persze lehet mondani hogy nézni kell azt is!! de minden veszélyhelyzetre nem készülhetek fel, mert 1szerűen nem lehet!!!!

Amúgy meg amíg nem látsz motorozni ne adjál fülest!!!
Mert a leírtakból te közel nem tudod hogy én hogy motorozom!!!!
Na ennyi az utolsó hozzáfűznivalóm
És szeretném ha ezt abba is hagynánk!!!!!
Épp elég büntetés volt hogy nem motorozhattam meg vannak maradandó sérüléseim is szoval nem hiányzik hogy engem baszogassatok!!!!
Na Béke
Tudod,hogy van ez..Amit szabad Jupiternek...
Másrészt meg valóban egy kötekedő barom vagyok!Ezért fizetnek
Kb.5-ször kérdeztem meg pár hete,hogy ki jön gurulni 1et valamerre (akkor még tuti idő volt)
Persze senki sem jött mert inkább itt firkáltatok!(tiszt.a kivételnek)
Szal ha mindezt számításba veszem
húú van az a tanulságos vicc /lásd : vicc topic/

"NE BASZTASD" Bencét "HA" MORCI!!!
Ja plusz ha bíztok az autósokban akkor tényleg nem tudok commentet hozzáfűzni.
jaja igazad van bence. az autósok iszonyat nagy tar bunkók. Ma is kihajtott elébem egy f*sz Lepörgött előttem az életem, nem tudtam hogy hogy álljak meg hirtelen.
ettől függetlenül szeretem én tuningot meg stoppiet is meg mindenkit
hát mert ez vidéken töltött hét amikor napi 10-12 órát kell dolgozni
Bencce most morcis kedvében van...
Hát ha te ezzel indokolsz h neked volt elsőbbséged akkor tényleg majomgyerek vagy ne haragudj. motorral neked nincs olyan h elsőbbséged van. vagy bízhatsz a kreszben, tényleg annyira megvédett h gipszágyban feküdhettél...

Dadis: én nem mondtam h ki vagyok akadva de az apja helyében megkapná a maflását. Te meg a másikat a 170-el akadás miatt de oyan aki abban bízik h megkapja az elsőbbséget mert erre tanították az mire számít?

tuning: néha elgondolkozom mennyi eszed van. a kutyámra ha rászólok h valamit ne csináljon előbb utóbb megtanulja mi a helyzet de általában igy van ez sokkal primitivebb állatokkal is hogy tapasztalat útján tanulnak. te kb 1 éve nem bírod megtanulni h van oyan h előzmény gomb.
Nemtudom mitproblémázol ezen Bence... én városban 80-alatt sohasem közlekedtem, csak robogóval...
ilyen 50-60 al meg lehetetlen közlekedni, elalszok. meg lefulladok :D:D:D najó nem:)
Na először is benccének válaszolnék
A városból kivezető utakon motooztam ahol 70 a megengedett sebességkorlátozás.
Jártam 1 darabig 40-el de amikor a második kamion akart kilapítani akkor úgydöntöttem inkább húzom neki!! És 6.-ba nyélgázon az olyan 80 volt. Nos az ott a forgalom ritmusa!!!!! Egyébként látott már Apa motorozni És még nem ütött meg!!!!!! Amúgy meg nem mindenhol jártam így!!! de a nagy általánosságba ezeken a kivezető utakon járkáltam és ott bizony megkövetelte a forgalom hogy ennyivel menjek!!!!!!!! Mert nem kis utcákba motoroztam, ahol aszfalt sincs!!! röviden ennyi ...

Csombek Figyelj csak, nem tudom honnan veszed hogy csodálkozom hogy elütöttek, de te ezt biztosan jobban tudod... Amúgy meg ha tudni szeretnéd ott 50-el mentem!!! Ha lenne olyan fasz autós(de ne legyen) aki eléd ugyan így kijön akkor te is ugyan így jártál volna!!!! Nekem volt elsőbségem, és bele se gondoltam hogy kijön elém!!! Az első Kersz órán azzal kezdi az ember a tanulást, hogy tudomásul veszem a Kresz szabályait, és úgy közlekedek hogy ezzel más is tisztában van!!! Amúgy meg lemajmoztál Te biztos soha nem hibáztál még az életbe, biztos te vagy a PRO, és az Isten is 1 személyben!! Én mivel ember vagyok hibázhatok, de ebben a balesetben nem én voltam a felelős!!! Azt se tudod hogy volt a baleset csak rákattintottál az adatlaomra, láttad a képet, és jössz itt szidni meg majmozni, miközben nem is én voltam a HIBÁS!!!! Ezt neked nem kell tudni csak nem is kell lemajmozni!!!!

Na Peace
jajjjjjjj de hülye vok most jöttem rá Z3 lefáraszt a suli
Z3 = tuning neked is derbid volt most meg tuonod van?ELŐZMÉNYGOMB!!!
öcsém de lassú a felfogásod
z3 összekevertél stoppieval mert nekem nem volt derbi meg touno
tuning neked is derbid volt most meg tuonod van?ELŐZMÉNYGOMB!!!
hú én egyszer bukó nélkül indultam el bőrrugha meg minden,becsukom a laput föl a motorra...hümm valami nem stimmel!
bencce ezt most kienk mondtad ??? nekem vagy stoppienak ?? (mind a 2en 15évesek vagyunk )
aztan meg csodalkozik a majomgyerek h elutik
Velem megtörtént 11-évesen első "motorommal" egy Jawa mustangal igaz hogy csak pár utcát mentem lejjebb bukó nélkül még motorozni is alig tudtam mikor mentem vissza apám lekapott a motorról olyan fejmosást kaptam Mostmár értem.De ez hozzá tartozik a "szamárlétrához"

Amugy 100-as benzin fölösleges.98-as épp elég.
Hmm ezt jól megaszontad Bencce
Van egy eladó Rs 50-es moci jó állapotban van 2002 es 8000 km -el!320 e ft-ér!ha valakit érdekelne hívjon 06205276126-os számon vagy írjon barcelona16@freemail.hu-ra ..Képet tudtok nézni róla az adatlapomon !!
Sziasztok!
Édesapád helyében két olyan qrva nagy frászt lekevernék neked h lenyeld a kormánymarkolatot... aztán utána megtanulod h kell a városban közlekedni 15 évesen.


nekem a shell 95ös a legjobb. nincs azzal semmi gond.