Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én fullon meg vok elégedve a 28assal jelenleg.. az AF1en 34es volt..
ez jobban megy meg kevesebbet zabál. (jó mert új :D )
jó ez...
jaja azt a 28ast tényleg ki kéne dobni....
Tyt vegyél inkább egy normális kiufogót meg az a gyerek karbit hajítsd le és rakj rá minimum egy 34-est.utána majd ráérsz foglalkozni ilyen hülyeségekkel
inkább bukógombát tegyél fel rá ne ilyen szarokat..........
egyébként ha már így belementünk a témába, és feltételes módba beszélünk, a piros felnicsík szerintem is túl vad.. (egy versenymocin nem nézne ki rosszul ez az összeállítás sztem! ) , viszont a kék plexi az nemrossz, természetesen ennél sokkkal sötétebb kék, de a színezgetésnél kicsit szartam az árnyalatokra

na Joe, ha atomsötét kék lenne a plexi felnicsík nélkül, akkor??

leszögezem még mindíg feltételes mód!
ahelyett h itt osztanád az észt, nemhogy kivinnéd az újdonsült 120 lovas paripádat motorozni, és végre arra használnád amire való :)))))))
na peace
tudsz olvasni???
lejjebb írtam h nem lesz kivitelezve. akkor meg minek járatod magad?
A 250es Rs-nek tudnia kell a 210et.
Jo ez a 250-es RS Biztos van benne azért okosság rendesen
Hát Tyt ne idegelj h enyyire nincs ízlésed!!!!!!!

Képes lennél ilyen szinekből felrakni felnicsíkot meg plekot??
Ez igy körülbelül ugy néz ki mintha egy öltönyhöz felveszel sportcipőt : komolytalan és igénytelen....
Szted az a babakék plekó mihez passzol a motorodon??
A pleko ha annyira akarod legyen fekete (elég brutál meg a fekete mindenhez passzol)
A felnicsikot felejsd el mert lurva szép az RS felnije és egyszerűen a színéből adódóan nem igazán passzol rá felnicsík de mondom nem is kell..... () a piros a legrosszabb választás lett volna ) de amugysem tudod összehangolni színben az egészet pont a kék felnik miatt...
huhuhuhuhuhuuuuu 2szer igy
jaja ha ez így megy hogy mehet az 500as bimóta?
ja szerintem jol én is annyit láttam elég huncut jószág
jól láttam?213?hümm
www.youtube.com/watch?v=vK4QJ7... 250es testvérünk szedi a lábát
agyatokra ment a fórumozás.
mé nem motoroztok??
én ma is meg tegnap is tőtöttem neki az RS-nek!! rohadtjó volt :)
Nem szidni a Japánokat
Bár tény hogy Aprilia ! ever
Lécci kiméljétek meg a fórumot a keeway és efféle kinai meg japán konzervdobozoktol...
Mint haver keewayje összedobálták yamaha henger suzuki kihajtás honda gyújtás suzuk főtengő
hát télleg a külsőre meg névre nem a legjobbak de azt mondják elég erős anyagokból rakják össze a blokkját ...................... de ez nem ide tartozik inkább váltsunk
mihez képest???
mért az nem rossz. régebben volt nekünk egy 150ccm-es és jól ment.
Kymco légyszives spórolj ezzel a szóval.
hát itt is van egy fullos tuning robi 100ccm kymco vagy hogy kell írni
de az nem domborít úgy igaz annál vannak komolyabb robogók is Magyarországon mint például ZSótiiéké
de rossz nézni mennyi tusko ir hozzászolást és egyböl kötekedéssel kezdik és 90%-a nem látott még fullos robeszt