Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóduma!
De ne feledd a korodat
Ha megkérdezed,hogy miért akkor már régen rossz
Budán a szent -Orbán térnél van 1 jó kis kupi!Igényes bombázó csajokkal!1szer nézzetek el arra is!
humorod látom megmaradt
hát szallagszakadásom volt és nem tudom rendesen mozgatni az alkarom ....
meg nem áll jól a kezembe a csont a csuklómnál. most lehet megműtik újra
az időjárást azt meg azért érzem mert tört a csont, de hogy az hogy van na az rejtély

amúgy sisak meg kesztyű volt rajtam... vászoncipő+farmer+póló
Amúgy pont a korház előtt volt a baleset
de nem Merci mentő jött, csak Toyota

a korházi szobámból lehetett látni a helyszínt
Másnap este 6-ra (akkor volt a baleset) odajötte az ablak alá és brümmögtek 1 kicsit
Hülye pöcs baszki már megvolt a kép régóta
Persze mióta be van kamerázva a 8 elég gáz..... Baszki mész az utcán azt kurva sok sarkon vigyoroghatsz a kamerának.... Mindig integetek a köcsögöknek

Akár kurvázhattunk is volna
Van az Oktogonnál egy kurvinyektanya elég jók...
Így van az a legjobb a nagycsalád....


Most jut eszembe nyáron még ledumáltuk h megyünk motorozni Esztergom felé aztán este meg buli Egomban abból sem lett semmi
Joe
Most komolyan képes voltál beöltözni ,hogy illusztráld képekkel ???
Én meg 3órája lusta vagyok kimenni vacsorázni....ezek meg még bemutatóznak is........Pffff......
Én mindíg akkor indultam gurulni mikor jó idő volt még!
Na jó,mikor megozták a Hornetet akkor már nem volt annyira jó idő de azért még lehetett menni
Nekem volt egy időben krosszmoccóm. Felejthetetlen időszak volt.
jujj egyik osztálytársamra rászáltak és X5össel követték őt.mi meg gonoszak voltunk..."az ott nem egy x5?!"ja nem bocs... mi röhögtünk,ő nem
Valőszinűleg igen a térdprotektor megvédett volna.

A crossbaleset miatti karsérülés az kivédhetelen volt.....
8ker meg BMW...Hát jobbára régi 3-asokat láthatsz arra
Aki számít az már kinőtte magát a 8-ból,max.nosztalgiázni jár oda!
Te most kajak úgy beszélsz mintha a múlt hétvégén 1ütt kurváztunk volna
Jaja,párszor elmondtam már,hogy nem vagyok emberevő!Csak ilyen a modorom
A ki-kinek a haverja témát meg mellőzzük mert elég gyerekes na meg nehezen is barátkozom
Jobb a szép nagy család

Én őszintén irigylem Tyt-t...Nekem tuti befagyna a picsám már..
Nekem K.O. a térdemben a keresztszalag a kézilabdától. (és még azt mondják hogy nem annyira durva sport)
és ha lett volna rajtad térd protekt akkor megúsztad volna?jó ez hülye kérdés gerincprotit szerintem jövőre én is veszek...
Gerincprotektor-kesztyű-bukó

Na kapott a hátam is érdemes megnézni a barázdákat a protektoron
és rajtad volt védő cucc
Nekem a bal térden szintén ilyen illetve a bal karom.....

A térd az az Sp-nél volt amikor fellökött egy csaj a terepjárójával a másik pedig unokaöcsém 250-es YZ-je Sok volt a Piliscsévi krosszpályán aztán részleges szallagszakadás durva zúzódás lett a vége a bal karban.... (törés azért nem mert acélból vannak a csontjaim )
elő=elé
persze és a kupuffot kivezeti az első kerék elő hogy felmelegítse az utat/felolvassza a jeget.
Bencce BMW-s arcokat láthatsz elég sok helyen pl a 8 kerben járok minden nap vannak...

Jo gyerek Scoefield nem kell tőle úgy becsokizni mert áldott jó szíve van
Nagydarab Bimmeres haverok/barátok kapcsolatok nemcsak neki vannak......

Scoe papa tudod mi már ezt lebeszéltük még régen csak oszlatom itt a félelmeket
Nem mernek hozzádszólni lassan mert mindenkit meg akarsz félemlíteni...

Egyébként mindig akkor akarsz menni motorozni amikor a legrosszabb az idöpont. Tavasszal összehozunk vmit remélem......

Hülye vagy TYT hóekét tesz az RS re mert nála nem számít a tél
KÉSZ AZ RS képeket majd holnap....
szegény és ez mért van?úgy értem hogy megérzed az időjárást jó az még értem de hogy nem tudok fordítani az mitől? a térded meg csúnyán szét mehetett volt rajtad valami védőcucc
Bocs nem akartam beléd kötni!! Jaja vigyázzon mindenki magára mert haverom is ugyan így járt ahogy te Stoppie csak ő Szeghalmi. 2 éve történt vele és azóta is minden baja van.
Nemcsak a Tyt :P De az aprilia már nekem is a téli nagyfelkészítés alatt áll.... Lemostam, elkezdtem lezsírozni...... De ott a Sámson :)
N;yd, ha elesel a motorral azt meg lehet csinálni szépen de olyan mint volt már soha ne lesz!!!

Előre érzem az időjárást (1-2 nappal előtte mocskosul fáj a kezem ...) ráadásul pont a jobb
írni nagyon nehézkesen megy, 5 kilónál nehezebb dolgot nem tudok cipelni, és nem tudom fordítani az alaromat!!!!!

A térdemet meg kár említeni... 10-15 perc séta után le kell üljek úgy fáj És a kinézete
Van 2db ujjnyi heg És van 1-2 pont ahol ha csípem a bőrt se fáj máshol meg a simogatás is érzékeny dolog ...

Szoval vigyázzatok magatokra
hoppá .............................. bocs scofield meg bencce (cifra nevetek van )