Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én asszem a 4es betüméret az utolsó amit normálisan el tudok még olvasni, de ahhoz jó nyomtató kell hogy kivehető is legyen...
Az se rossz
Én ma irok zh-t anyagismeretből aztán muszály nyomtatni a puskákat azért kapcsoltam csak be a gépet
mennék én is oda... most viszont kötelező szakmai gyakorlat... na mind1, ezt befejezem, aztán megint mehetek vissza 1 évre sulizni meg diplomázni..........
én meg megyek suliba majd
most készülődök
Te mit csinálsz ilyen korán? Én már bent vagyok a BudapestBank központban, hamarosan indulunk Sz.fehérvárra... rohadt életbe. ehhez most nagyon nincs kedvem.


Ugy néz ki......
Haggyá má a gecc RR/R6R-rel!!!!
Ezek a gépek eltörpülnek mellette
A faszom ugyis inkább utcán motorozok sokat oda meg mindenképp nyerőbb az SV. 3000 fordulaton 6. ban ugy lehet előzni h csak ráteszed a fél gázt (ja és két személlyel ugyanígy)
a qrva életbe de korán reggel van!
Fostos túra motor :D Nemhogy vettél volna inkább egy 600RR-t vagy r6r-t :D
Bence: baszki ez egy 200kg-s motor és nem beesik a kanyarba hanem be kell terelni izomból
Más mint az RS

Bár ne tudom na majd meglátom h hogy bírom...
szerintem egy délelőttöt lazán ki lehet bírni mindenféle erölködés nélkül. Az tény hogy mire hazaérsz valami qrva fáradt leszel de a pályán ugyis el vagy foglalva és nem érzed mert vigyorogsz inkább a sisak alatt
Hülye vagy mire elérem az Euroringen az 1:30-at SV papával addigra 6 garnitúra gummát le kell h irjak
Először a konditeremben kezdem a köridőjavítást mert sztem 5 körön belül kidőlnék
Nem az övé....
az RR el mi lesz?
Hát azért nem mondanám olcsónak. Plusz még 1 szezon pályázás is elég drága lenne/lesz. Majd lesz vhogy.
Nincs de van egy szívlámpás ami Olaszból jön be nemsoká meg lehet h Windsurfers egyik gépét vesszük meg.
ja hogy közösbe és már megvan a gép? télen olcsóbb a pályaidom nem?
Hát úgy döntöttünk faterral h megyünk Euro-Ringre aztán először csak 125-öst akarunk aztán meg majd később egyre nagyobb gépeket pályára...
rs-t kaptál?vagy rs-ed lesz?
Hy all! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem vágjátok hol lehet jó áron pályaidomot venni RS-re? Ha vki tud jó helyet akkor plz írjátok meg akár ide a fórumba akár mail-ben akár msn-en tök 8. THX!
Én is jelentkeztem brahiból. Aztán küldtek egy e-mail-t h mehetek... Aztán átszámoltam, kb 500 000 ft lett volna a 3 napos kiruccanás+0% esélyem lett volna bejutni .
Én is ott vagyok valahol:D:D
Azta.. Nem is gondoltam volna hogy 12 évesen ilyen sikereket lehet elérni:P.Grat neki:) ő lehetne mindenidők legfiatalabb motogp 125 ös versenyzője vagy nem?
Talán nem kellene belekötnöd olyan emberekbe, akiket nem ismersz és sosem láttál motorozni !A 2,15 a Hringen egy közepes idő, simán meglehet futni egy széria 250-es 2T-vel (mennek ott 2,07-eket is 250 essel (persze 2T )), szóval egyáltalán nem számít, hogy 1000-es motoron ülsz, ami persze nem rossz dolod !
Euroringen az 1.30 -as idő egy átlag, nem rossz, de nem is jó, aki 1.20 körül csavar, az már tud valamit!1.18 -at ment múltkor Sebestyén Péter egy speciál Honda 125 -el, de őt ugye beválogatták a Red Bull Rookies Kupába, ami a MotoGP előkészítő versenyesorozata !
Sebestyén Péter
Arrow kipuff rendszer, olyan állapotban mint a képen (tökéletes), 65000 ft-ért eladó!
Érd: 06308519052
email: quik@citromail.hu
mégsem:) a sok önindítótól lemerült az akksi, most nincs kedvem tologatni...