Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ba én is indulok most egyet motorozni.... bazz nyálkás minden meg túl meleg sincsen de sajnos muszáj...........:(
Ha több kép lenne a motorról,és kevesebb rólad,akkor sokkal faszább lenne
najó,ezt nemhagyhattam ki
új képek az adatlapomon.
1000es CBR rel!!! a 25ös RS után
gratulálok... Dadis köridejére elkezd magyarázni Kiváncsi lennék mit alakítanál mellette
Mátészalkán???
Amúgy bocsi akossrac de télleg mitogerinek és dávidnak van igaza mert az az idő télleg nem kamu. Asszem a hungaroring meg az euroring oldalán vannak pályacsúcsok sztem azokkal hasonlítsd össze.
Amúgy én még sajna nem tudtam pályára eljutni 50essel meg nem akkarom ott kinevetettni magam de itt nem messze van egy kis gokart pálya ahol ha majd az időjárás engedi tavaszal elkezdek gyakorolgatni.
csa all
ma voltam gyorsulasi versenyen sajnos labbal ...
lattam egy rs125-ost (2006) de 125-oshoz kepest harmatgyenge volt
eppen verte a gyari runnert ...
a honda crx vagy mi .. krossz motor meg ugyodaverte h siralmas volt ... igaz 201 meteren volt gyorsulas
Mit unsz?nem megy rosszul a Dávid,velem jár pályázni,én mitoval megyek 2:32öt mitoval hungaroringen.
600rr-el mentem 2:14et,előtte 6szor voltam euroringen,ott 1:24,85 a legjobbam,és az transzponderrel mér itdő,de azis lófasz,mert van aki ott 1:21alatt megy.
szerintem itt te vagy eltévedve,nem pedig a Dávid.
Magyarázd már el, hogy HUngaroringen a 2:15-ös szarfos időm miért érdekes????? Mondjuk lehet, hogy neked érdekes, de szerintem nemnagyszám. Majd slickkel...
Az megint érdekes de már unom majd jövőre megmutathatod
Vicces gyerek vagy.. hringen..
AZmár más de zt az euroringen?
Mi a kamu?Elírtam bocs, 2:07-et akartam írni. MOndom ha kamuznék akkor valami normálisabb időt írnék, nem egy szarfos 2:15-öt.
Na még most sem hiszed el hogy kamu 1,07???????
ha kamuznék akkor aztírnám ki, hogy 1,07 modjuk :) 1:15 hringen lófasz. 1:20 alatt bemelegítő körben is lehet menni :D első 20 percben mentünk 1:18 1:19-es köröket.
Hülyegyerek egy szaroskezdő ne pattogjon itt nekem inkább nem kéne kamuzni gyökér
Euroringen amikor mentem az 1,30-at akkor volt meg 2. napja a 600RR, és most az utolsó HOnda napra elmentünk és 1,15-öt mentem. Mitogeri 1:14 et ő is elösszőr volt itt. Nemtehetek róla, hogy te nemmész enynit egy szaros ezressel. Akkor balfasz vagy, de ne engem oktass.
haver idén kezdte a pályátgatást a nem túl modern 98-as 900RR-jével és már 2.19 et is sikerült mennie....
azért mondom én az 1000-ssel is csak 2,20-2,30akat megyek egyik ismerősöm a tuningos r6-tt6l képes ilyen 2,15ökre pedig ügyes a gyerek és évek óta pályyázik
bárcsak 2.15öt tudnék menni.......eddig 2.25 a legjobb
nem azt mondtam hogy az egy jó idő de első alkalommal szinte 100 százalék hogy nem fut olyan időt
Miért az én időmet nézed? 1. alkalommal volt hringen, pilot sport gumival mentem, középen kikandikált a szál :) nemvolt rendes ruhám mert eladtam, és csak kölcsön volt, féltem, hogy firka lesz :D Majd legközelebb, slickkel. Majdha meglesz az új vasam :)
én meg 1:12-t mentem a hringen /2004becks simulátor bajnokság/
látod mert sokat zab"lsz! dehogyis csak hülyülök