Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a Hungaroringen szeptemberi Alpok-Adrián a Wolfgang Kerbl Stock 600ban 1:55öt ment ahhoz képest Daddis 20mp vel rosszabb szal az Dunlop Trophys időhöz képest is picit gyenge ....de kezdésnek nemrossz!!!
tommy, az enyém 162-t, a Phonemané 170körül, de hát ő jóval könnyebb mint én.
Sziasztok! Nem tud valaki eladó RS 125-öt 2000 utánit akár motorhibásan is 11Kw os papírokkal ?
tök mindeggy lehet csak rosszul emlékszem de a srác kibaszottul túloz legközelebb majd azt írja hogy megverte mclaut az pannoniaringen Mclau:pályacsúcstartó 54-es idővel
Hé TyT!
Mennyit megy az rs 125???
nem tudom mivel ment a Talma, de haveromék is mennek 1.30-at, sőt még talán egy kicsit jobbat is CBR600RR-el sőt régi 900RR-el is....
jójó elkúrtam,nem nagyítottam ki a képet...de a gyárin van az h aprilia racing....ilyet még nem láttam...
Igen de az pálya motor augusztus közepén kérdeztem meg és akkor utcai géppel még annyi volt
Zsóti azért nem töröltem le mert holnap az egész mocit leakarom mosni brigécioilal.
ööö asszem a pályacsúcs 1.17 by Talma....a nyár végén ment egy srác 125-össel 1.18-at azt láttam is
hát ez messze van a gianellitől..inkább gyári
Hi már nem azért Dadis de az euroringen az 1 30 az a legjobb köröd akar lenni mert ez kibaszott érdekes 132 a pálya csúcs amúgy meg ha 2 15-ös időt mentél a hungaroringen akkor nem kezdőnek kell lenned hanem évek óta kéne oda járnod
mail ment
Udv!

Van egy eladó Giannelli sport kipufogom Aprilia RS 125-re!
Ha valakit erdekel eler e-mailben: apriliars@vipmail.hu apriliars@vipmail.hu
Azért a gumiról azt a taknyot igazán letörölhettted volna amit a gumis szokott rá taknyolni
Na tegnap voltam a szomszéd városban gumiztatni a régit azt eldurrantottam, de ami a képen van ez az új és nagyon jó. Igaz még csak haza hoztam annyit mentem vele de marha jó gumi szóval úgy kb 40km van benne Igaz végig haza jeges úton jöttem hát az nem volt a legkellemesebb
Valaki keresett MITO ügyben nem tudom melyik topikban.
Üzenem neki, hogy telefonon érdeklődjön mert mocskos keveset vagyok net közelbe...


0620/662-9785

válasz erre
Eladom az enyémet 15 e ért
méghogy nemlehet hoban speedel szálguldozni files.video.racing.hu/1069/apr...
Valaki nem tud sárvédöt ami oda a kerék fölé megy????? állapot mind1 csak ne legyen törött!!!
k.benji vegyél fel msnre!
meg az adatlapján.
Ott van a képen...
Akkor mondjad!!
helóka én tudok eladót!!!