Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háát 3 fok lehet van erre is , lassan mehetek szánkózni
ott minusz van és hó??? itt van vagy 3 fok és süt a nap erre még egy szem hó nem maradt meg
Na én nem bírom tovább SZOMBAT van, Délután VAN, SÜTANAP van , és MÍNUSZOK vannak
Menek kerülök 1et SZÁNKÓVAL

Bal oldalt kattincs a KÍNÁLATUNK-ra és ott
Hol láttad te 2 db L betűvel leírva?Mert én sehol!
www.natix.hu

érdemes megnézni...

apriliát leírják 2db L-el...


nemá, bakker megyek hozzátok napozni!
én sem merészkedek ki 13-14 fok alatt... bár holnap muszáj lesz átvinnem a szerelőhöz de holnap legalább 11fokot mondanak....
miért felejtenénk el 15 fok alatt?? nem vagyunk mi tejfölösszájú pályamenő puhány kisfijúk hogy megijedjünk egy kis hidegtől... szerintem 5 fok inkább az a határ... vagy a 0. alatta már neccesebb, de még akkoris megoldható!
jaja van... nekem megvolt a száma egynek de már nemaz.. és nemtom sehogyse elérni:(
van házhoz kijáro eredetvizsgálo....
én még nem hallottam olyanról, hogy házhoz menjen... az igaz, hogy nem csinálnak sokmindent vele, de azt nagyon titokzatosan. Nem hiszem, hogy csak úgy kimennének házhoz. (ráadásul online kapcsolatban vannak a központtal) Aztán lehet ám, hogy én tudom rosszul, akkor sorry
Hali! Nem tud valaki eredetiség vizsgálot Bácskiskum megyében aki házhoz jön?
hajógyárin?haver szokott kint lenni.ezüst,neonos Neo"s-szal általában azzal megy
lábon vitted fel?
ezé jó a cross,mert azzal mindig lehet menni
én kimenék mocizni elöbb utobb majd be melegszik a gumi
csak a moci most betegeskedik motorikus gondja nincs inkább a többi aproságra kéne idöt száni
hajogyárira illegalra szokott valaki ki járni? péntek esténként kocsival mocival vagy anélkül?
hát igen.már hétfőn is olyan volt a TZR mintha jégen menne
akkor megvolt az üzlet a hatalmas nagy emberrel? mennyiért vette meg ha nem titok?
Ilyenkor már nemkell motorozni, 15 fok alatt felejtsétek el.. Vittük ma fel az RR pestre,... hátsógumim olyan volt mintha műanyag lenne. Pedig a legpuhább gumi ami létezik.
Srácok ma lebontottam az RS 125öm lecseréltem az olajat, a vizet leengedtem és fagyállot tettem bele, kipufogó ki lesz égetve ja és megnéztem a kiput és nincs benne semmi, kopp üres és gyári heggesztés
a negyed annyi lóerős apriliámon is betonkemény volt a gumi :)) és ezt sem volt könnyű úton tartani...
inkább itt a hideg a fő probléma.
amikor én motoroztam, itt 1,5 fok volt.
Hát nemtudom engem senki nem vett volna rás semmivel h elmenjek motorozni itt reggel ho volt bár délutánra elovadt és volt kemény 3 fok. Semmi pénzért nem mentem volna ki fogja utontartani a 120 V2-es pacikat ha a gumi már olyan kemély mint a beton???
Helló!Ha valaki tud eladó aprilia rs 125-öt az szóljon.kösz