Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én szoktam azt is szerintem jó,igazábol mindenki mást mond ki kell probálnod sztem...
én agip racing vagy pedig repsol competiciont töltök bele vagy motorexxet,ezek nem kokszolnak annyira.
Motul-tól csak a 600 és 800 de az nektek ugyse jó.
Motul 510et ismeri vki?
Mobil1 Racing 2T

Mi csak ilyet használunk!! a KX-től kezdve mindenbe !!!
Az R2-vel egy baj van csak hogy kokoszol,haveromnak pár száz km után a dugója(zsír új lett beletéve) totál kokszos volt.
Csakis Castróóóóól
Castrol R2... páran szidják,de elég sokunknak tök frankón bevállt.
csak az a szívás az egészben hogy nem lehet abbahagyni... ez a jó az RSben hogy nem unod meg
Főleg így a hidegben sokkal jobban is megy... kurvajó!!!

RS125
Srácok most készülök olajat venni az RS 125ömbe (külön olajzáshoz) ajánljatok már vmi jót thx
Csongi, gratula a géphez, és üdv a klubban!

Ma akkorát mociztam h ihajjj!! nagyon rámfért már... méghogy vége a motorosszezonnak.. fenéket!! most kezdődik!! kellemes 10 fok, végre nem izzadok a bőrruhába
mondjuk a gumik már nem nagyon tapadnak..
A gumis témához hozzászólva
nem csak a gumitól függ meddig lehet ledönteni egy motort hanem a motor összeségétől
én mentem egy 250 gyorsasági yamahával amin ugyan akkora gumi volt mint most az rs-emen
a gyorsaságit ledöntöttem peremig az rs-en van még 1 cm majrécsík !!!
és mielött megkérdezi vki a slick gumival nem jobb a pályán !!!
Jah és nem borsodi . Castrol
Inkább nem... Használtauton fent van ha meg akarod nézni, annál picivel kevesebbért
gratula bmentest! megszabad kérdezni h mennyibe vetted??
Ma vettük. Az áhhhh amolyan hangulat érzékeltető szó volt . 2004-es 640 km-el. A srác nem nagyon használta. Nem tudom h folytott-e, még nem nagyon tudtam kipróbálni. Meg még bejáratós. Pesten vettük, nem Nagykátán. Kisebb sérülés van a bal idomon.

Csak attól félek picit, h amikor megkérdeztem a srácot h rendesen bejárattad-e, aszonta, h igen, minden elindulásnál melegítettem a gumit... Na néztem is nagyot...

Beleszerettem...
Hé, én ezt a motort lehet, hogy meg akartam venni sztem, mert most látom csak h a bal oldalán nics matricázás. Ezt nem Nagykátáról vetted?
Hellosztok!! nem érdekel vkit egy nagyon jo állapotban lévő aprilia rs 125??
ajjh, nem Te írtad az áhhhh-t, hanem Csongi, és abból nem bírtam rájönni h mivan (csak mielőtt belekötnétek)
kabbe... Te meg kiteszel magadért ha okos kijelentésről van szó (az áhhhhhhh-ból nem bírta, rájönni h most megvetted vagy csak nézted vagy meg akarod venni vagy mivan...)
Na mind1, haggyuk.
Nagyon szép moci!, Gratulálok hozzá, és b.mentest! Amúgy mennyi volt, hány km-rel és milyen idős?? Meg fojtás van benne vagy viszi a 160-170et?
te azert kiteszel magadert, ha okos kerdesekrol van szo
Cső, ezt vetted?
Grat

amúgy bocs az MSN-en történtekért csak irodalom házival bajlódtam
grat szep! jollatom h BO_RS_ODI s a kulcstartod? :D