Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jahjah véletlenül pont van itt elég közel 2 db is
hát nem tudom én robogón vizsgáztam...hát énmár 70nél féltem...
van olyan robogó,ami megy 160-170et,sőtt....sőtt...úgye Zsóóóti??
Mit érdemes még tuningolni? Lgészűrő? (ott is van ilyen sport,azt láttam) Karbit? (vagy azt csak állítod?)
Simán megéri jobban fog forogni től a motor sokkal szebb hang és felül sokkal erősebb.
És sokat mennyit dob rajta egy kipufi csere? Megéri?
Olvassál már vissza ki beszélt itt robogórol
mi megy 160-170-et? csak nem az a robogó?
köszi az infót RsKornél
tudok most Giannellit is meg Technigast is a 96 a Giannelli és 80 valemnnyi a Technigas.Zsír új minda kettő dobozban mindennel.
jah
az lenne ám,szerintem a holnap kilőve,mert azt mondta ma,hogy 6körül derül ki,hogy lesz-e kocsika,de eddig nemszólt,szal bízom a péntekben,csak legyen még jó idő,már csak ennyi
Az jó lehet ,akkor csak a kipufi kerül sokba:D
Nah az zsír
légszűrőt azt nem kell karbit kell átkarburálni
Pistivel ma beszéltem,intézi a kocsit és megy ki és jön a moci elvileg majd szól,ha tud vmit,azt mondta
Hát akkor majd megyek hozzád,ha valami bajom lesz. Azt jól tudom,hogy ha kipufi tuningot akarsz oda még a legszűrűt meg ilyeneket is érdemes lecserélni?
nah ezt meglesem
Nem iskolában tanulom. A főnököm kint tanulta a tuningolást olaszban hozott egy csomó könyvet meg folyamatosan dolgozunk és én tőle tanulok.
Hát így mondjuk szeretném a baleseteket elkerülni,ahogy tudom,bár ez nem mindig megoldható,de azért jó lenne.
De tökmindegy h motor vagy kocsi, tehát ha pl Szüleid vezetnek pár éve balesetmentesen és az ő nevükre veszel mocit akkor kevesebbett fizetni, dehát ugye nem lesznek örökké úgyhogy el kell kezdeni gyűjtögetni előbb utóbb a b.mentes éveket
AF1 topik
Zsóóti mit gondolsz?

"meg ha 11ig viszi ki a 6.at akkor rnem is fog 160 nál többet menni konkrétan 15600ig forog az enyém mel igy kicsit töb a végsebesség ha kicsit számoltok.de ha akarsz vegyél fel msnen mutatok én neked videot pl miko 2.ba elkezdek vele gumitégetni azt felrakom 5.be a 6. ba már nem birt füstölnide azért az 5. ment nekitom nem igaz vegyél fel msn en átküldöm hogy örüljetek"
Hát persze hogy kellett. Egész télen pizzázhatok csak h kifizessem a biztosítást meg a lóerőadót de megéri
Az jó mert a családba én leszek az első motoros! Így maradok az első szinten:)
Rs 125-re mennyiket fizetsz? És mi a sulid neve?:D Megyek tanulni oda én is:)
Nem kezdő motorosként hanem az első saját nevedre írt motor miatt szopsz (na ezt jól megaszontam). 2és fél év múlva lépsz az első kedvezményszintre, utána évente lépsz egyet és mire megőszülsz meglesz az 50% ami a legnagyobb kedvezmény. Tehát érdemes minél előbb elkezdeni gyűjtögetni és nem okozni balesetet, mert akkor visszalépsz és kezdheted előlről (tiszta monopoly )