Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.
Hogy a francba lehet fordítva felrakni a hengerfejet?
b9egv gyertyáról mi a véleményed?
Az hogy Radácsi László "motor szerelő úr" szarul rkata össze a hengerfej fordítva volt felrakva majd küldök róla képet.Jah amugy már a 3. motort csináltuk Radácsi után mert egyszerüen nem ért hozzá.
ja meg mi volt vele? mármint benji nrg vel?
zsóti gyere már msn-re ha ráérsz több dolgot is meg kéne beszélnünk:D
Hajdúszoboszló Arany János utca 11 .Össze rakjuk faszán Benjinek megcsináltuk az NRG-t
Van kipu 96-ért zsír új Gianneli dobozban mindennel vagy Tecnigas 80 valamennyiért ezt nem tom fejből. Karbira most nem tok árat mondani.De ha jösz Madaraasra akkor felkészítjük a géped faszán.
Május 1 csak kicsit még messze van most is lesz valami de meghívót csak a versenyzők kaptak
megondolom :D
De mennék szivesen ....
Most piil tuningra gyüjtök csak nem tom menniybe kerül egy jobb rendszer meg karbi .... ennyit mindenképpen veszek...
Elektronikát láttam az ebayen 49 eu ért ami szentem nem drága...
Meg a legfontosabb hogy hol fogom összerakatni
ha debrecenbe csináltatom az apriliánál ottmondanak olyan árat hogy besz.....:D
Ja és ami volt gyorsulási nyár itt msz-en 200 méteres volt és elég jó volt
Mi lesz madarason és mikor??
nem jösz mostanában szoboszlóra???Kerülni kéne egyet míg jó idő van
:Dkösssze:D
A tied is jó állapotba van most:D
Ha jösz madrasra találkozunk:D
RS POWWWWWAAAA hapi jo a géped igazi vitrinbike
üdv de rég jártam itt mi újság:D
Nem hát
nekem eddig B9EG volt benne de nemhinném hogy lesz változás töle
Anyiban különbözik a sima B10EG -től hogy zavarszűrős.Nem sok értelme van.
Jeeee ma lesz kész a festésem fél 8kor megyek érte!!!!! RS POWAAA
Ma vettem bele gyertyát tű elektródásat NGK BR10EG az jó szerintetek?? azt mondták ez a legjobb!!
Hi én meg Gyulán lakom. +adnád az msn-ed oszt tudnánk beszélni.
Robkaa46 mizujs a motorral ? elhagytam a számod ha fenn leszel valamikor msn-en akkor majd add meg.
Fasza kis pálya nekem közel van mivel mezőkovácsházán lakok...Hétvégén nagy motor vannak és elég sokan!Tehát ha motorozni szeretnél akkor válazd a szürke hétköznapokat!Viszont nemto mennyibe kerül de azt tudom h románia és az árak lentvannak a faszba
üdv mki!
ma volt egy baleset madarason,egy madarasi srác összetörte a ""04-es r1-ét,nem akarok rosszalló lenni de várható volt mert förtelem volt ah közlekedett,azt monjda anya h nyílt törései vannak,tehát gondolom megin a szokásos pulóver farmer összeállításban motorozott,azé természetesen sajnálom a srácot
Aradra? Milyen a pálya? Mennyi a bérleti díj? Írj már valamit róla!!!!!
Ja meg mennnyetek a talmácsi féle motoros iskolába!Kaptok egy 125 ös rs t és nyomhatjátok is!Ha ráfizecc összeis törheted
Pályázni meg mennnyetek aradra olcsó és jo a pálya ja és a békés megyeieknek "közel" van!Futora fel a vasat és csáó!