Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah igen azt téleg kihagytam az NRg meg a Runner után hogy Purjet
jaja
Jól leirtad a tulajdonságokat öreg:D
Amúgy meg ne szenvedj ennyit CBR vagy RS, CBR szar tehát RS. ennyi
Az sr-hez írtad oda h ditech, de mindegy. Gyárilag 4-et evett, ezek az új NRG-k szarrá vannak folytva(de neked ezt nem kell mondani), haver vizes karbis nrg-je is megevett annyit. Rárakott egy manuális szivatót 4 alá tudta vinni (mondjuk az már "picikét" át van alakítva). Nekem most kipu meg szűrő meg 80-as fúvóka van és zabál. Amúgy adhatsz tippet h tudnám lejjebb vinni.
Egfy uuj 50 venes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RS kerül annyiba mint egy uj cbr!125a régi tipuf nem az uj!700 ezer mind1 ik
egy új RS125 1300000 ft(már egy pár éve itt körül van az ára) nem tom te miről beszélsz
Nekem ne mond hogy mennyit eszik elég sokat szereltem már amugy nem a karbis levegősről van szó hanem az injektorosról de szerintem oda is írtam.Jah amugy a karbisnak se lenne szabad 3 felett enni valami nagyin el van rajta állítva
Nono. Az NRG-m 4,5-5 körül eszik.
700 UJJONNANN MINT EGY UJ RS:d
jah... hétvégi örömmotorozásra 1000X jobb... 1 héten 1er még bemegyek vele suliba aztán ennyi.
Tudom ajánlani számodra az Aprilia SR Ditech,Piagio NRG és Gillera Runner tipusu robogókat ha a fogyasztás ennyire számit.Egy RS nem arra való hogy minden nap városban nyúzzad az rohadtul nem tesz jót neki azt szereti ha pörgetik igaz hogy 12000 km-enként ajánlatos benne dugót cserélni és kiváló minőségű olajat használni de hát a 2T az 2T .amugy az RS-t a CBR-el egy lapon se lehet venni szerintem a CBR egy nyugdíjasoknak vagy lányoknak való motor.Egy klaszikus példa amit a leg laikusabb motort még csak képen látott ember is megért.Egy új CBR ára annyi mint egy 2000-2001-es RS-é.
hát a bukás is sokat tud számítani és elég nagy pofon tud lenni az élettől
hát igen. ezek a kétütemüek iyenek. nem mindenkinek. de pl joe is 300-t költött az sp-jére, de meg lehetne kérdezni schreibercsabit is mennyi ment el ebben az évben a mocijára. de mondjuk azt vedd hozzá, hogy nekem volt egy bukásom ami 50 rugóba fájt... de asszem költött rá eleget JAMAL vagy akárki
300 ezer ráment majd nem bazd meg 7 hónap alatt aszem 2 cbr-t veszek:Dbaz
270 az télleg sok szerelésre eddig az NS-1be scak izó kellett, gumi ami az én hülyeségemből, meg lánc ja és benzin a többit apuval megcsináltuk és azóta nem volt vele baj.
De most olaszra vágyom.
március eleje óta
na jó de jövőre nem is lesz vele semmi gond mert már mindent megcsináltattam végre....
1 év alatt ment rá 270+ a motor vásárlás vagy mI?:SSSSSS
bence mióta van emg neked?
hát amit ebben az évben fejlődtem (stoppie, kerekezés kicsikét megy, vezetési technika sokkat változot) ideje egy RS-t venni
de a 270 után jobb lesz,mint új korában,nemde?:)gondolom ebben mindent meg adsz neki
mit h értek?
Hogy érted Balkó öreg?
hát nekem most idény végére lesz oyan 270
Rs az Rs