Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tuning mi az h leadta a nyomatékosságot?

én meg még mindig qrvára gondolgozok h 10 v 15W-s villaolajat vegyek. Öhlins-t vagy castrol-t. az öhlins 3 ropival több.
hát vissza térve a cbr-re én a Száguldozóéval 135öt mentem. 400m 125-130 km/h volt. Megnézzegettem kanyarokba is és leadta faxán a nyomtaékosságot. Sztem a CBR-ek a kanyar vadászok. De én el vok velük.
90rugó körül a natixnál újan.. egyenlőre csak álom.
És hol lehet kapni
Mennyi cash

Újonan vagy használtan
Szépjóésszakát
az semmi
Már csak 2-t kell aludnom...
én mek haverral alap vazz
deee van fűtött hely szal no para garázsban lazán elfér... csak azé kérdeztem mert nem vágtam hogy miket kell megcsinálni...
hol is lesz?
innen nem jön vki a 28.ai freestylra?
Ez a városban éjjel-nappal padló az ismerős vhonnan asszem én is ilyen voltam azért kellett állandóan generálozni az Sp-t Digitális jobb csukló: Vagy 100% gáz vagy semmi

És bazzeg lassan minek menni ha lehet gyorsan is
Mellesleg izgalmasabb
Szal 7végén mindenki otthon csücsülni fog?
Mert félsz, hogy csúnyán elkenik a szádat !!
ssp400 tuti nemlesz..
Ez azt jelenti hogy marad az RR és mégse 400ccm lesz helyette?

u.i. : F4ther tényleg nem 100-as én többet nem megyek vele motorozni najó, azt azért talán mégse de rossz nézni hogy miket csinál
Énis féltem az RR-t mégis pályázok vele.. sőt jövőre ha összejön versenyezni is fogok vele...
jaja Bence, nagyon király, köszönöm!
igen, hallottam már f4ther elmebetegségéről.. ellenpéldaként, van itt mifelénk egy srác, Kisczimmernek hívják, és egy 97es RS125el nyomul. nála elmebetegebbet még nem láttam. Városban éjjel nappal PADLÓ, városon kívül is, de az annyira nem poén
Kurva tökös gyerek, tud mocizni is, csak félek hogy egyszer nem lesz szép vége a dolognak... párszor mentem utána, rólam is többen mondták már hogy nem vagyok normális, de Ő még nekem is SOKK!

jah, Euroring.. írtam már, le volt már zsírozva, de nem miattam nem jött össze.. nem szeretek ígérgetni, de jövőre szeretnék felmenni (mondjuk baszottul féltem a gépet)
kedves Tyt

így remélem ok. azért mondom mert idegbeteg az a gyerek és épeszű lény nem megy utána hát a 120 azért fikázás... annál azért gyorsabb.
hát nézd mi mindig hívunk gurulni, de e-ring mindig meg van hirdetve, jövőre is szivesen látunk... mármint tényleg
...helyett.
Ejj de szemtelen vagy.
de igenis a nevem.. honnan veszed h nem??? és ha megkérlek hogy írd nagybetűvel, akkor miért kell rögtön ellenkezni?? ez alap szerintem.. én sem írom kisbetűvel senki nevét, vagy ha igen akkor jogosan basz le.
Honnan tudod hogy ki mennyire kenne el?? Honnen tudod Te azt annyira jól hogy én mennyire tudok menni?? láttál már valaha életedben motorozni??? NEM??? akkor meg PSSSSZT!!! ( a K betűs szó helyet...)
nem aztmondom h én elkenek mindenkit, de a levegőbe ne mondjunk már ki hűdenagy állításokat.. én sem mondom h elkenem a szád a mátrában, mert rohadtul nem motoroztunk még 1ütt.. szóvall fogd vissza magad plz..
ki bántja a kisebbeket?? már rég leszoktam a CBR fikázásról... vagy ha szerinted az hogy én azt állítom hogy nem megy 140et egy CBR az fikázás, akkor te nem láttál még engem igazán fikázni.
talán ha gyerekkorod főhőse kibírta h kisbetüvel irják le h nemecsek akkor te is kibirod, ráadásul nem is neved
tök mind1 h pilis vagy nem pilis de kanyargós úton sztem elkenne elég rendesen, de sztem eringen sem tudnál mit kezdeni vele az is biztos. nem tom miért kell a kisebbet bántani. téged sem röhögünk ki h lasabb az uj rs mint a régi még ha szebb is.
én egyébként voltam cbr-esekkel párszor, és 130-al tuti h megy. nem volt egy súlyos pilóta de sztem alattad sem annyit megy a gép mint alattam
naja ebbe megegyezhetünk... csak nem szeretem amikor hipersport mocinak állítják be a kiscirbit.. de tanulómotornak én sem tudnék jobbat mondani!

(énis jókor fórumozok, holnap kalkulus ZH :D )
Ja és megtisztelnél ha volnál kedves nagybetűvel írni a nevem..

másrészt szarok a pilisi szerpetinre, kurva messze van.. F4ther lejön ide ha akar, és elkenem a száját a Vásárhely - Maroslele TT-n