Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy szerintem teljesen jó tanuló motor a kis CBR! De semmi több...
Bence imádom az okoskodó kötöszködő fejed, komolyan néha azt hiszem a hozzászólásaidra hogy én írtam...

olvasgassá, a 120at elhiszem, még én írtam hogy annyit megy... Kápise?? viszont a 130-140et NEM hiszem el!
üldögélne
tyt nem beszólásképp de megy 120-t a 125-ös cbr... és igazából nem tudom miért ugatod. majd ha pl a pilisi szerpentinen jobbat mész mint f4ther akkor mondhatod. de erős a gyanum h az út felénél sem tartanál amikor ő már lent üldögélnél a dunánál...
120at úgy hogy behasaltam basszus! Hát már halálfélelmem volt úgy járt alattam a motor mint 1 traktor!
TZRr, elárulod mennyit ment az ominózus cirbi alattad?
de sztem azé kérdezte mer nincs fűtött helye ahova tudja rakni ,nekem sincs sajna
Szerintem meg told valami fütött helyre és kész. nem kell semmit csináli, hetente 1-2X beínditod, vársz mig üzemi hőmérsékleten lesz, aztán ki. ha esetleg egy szép januári napon 15 fok van és nincs jég meg minden akkor mehetsz 1 kört az utcában is. ja és néha odébb tolod 20centit.
Apriliamania, itt is találsz képeket!
kurva suli, nemsok kedvem van bemenni
helyette inkább mociznék jóó sokat!!
(msn cím az adatlapomon)
Hy, nekem van egy csomó szöveges meg rajzos anyagom a rotax 123hoz, ha érdekel, vegyél fel msn-en és majd átküldöm, ah. néztem benne lesz amit keresel, de nem tuti
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy hogy kell összerakni egy rotax 123-as blokkot? Szétszdni olyan könnyű volt A probléma tulajdonképp az hogy van a sebességváltó kar, amit egy rugó feszít elő, és ezt be kéne akasztani egy vállba a blokk belsejében. Igen ám, de ahhoz nem lehet hozzáférni mikor már összeraktam, elötte pedig érthető okokból - mivel a blokk másik felén akad be - szintúgy sehogy.
Ha esetleg valaki tudná és megírná nekem az nagyon jó lenne. pekozma@gmail.com
ez mind szép meg jó, de Talmának már rég a 250ben kéne lennie!!

de azért GO GO GO Talma + aprilia!!!!!!!!!!
Na végre!!!!! CSak azalényeg h jövőre is ilyen erős csapat maradjon és akkor Talma lesz a bajnok!!!!!!!!!!!!!!
az én vasamban fagyálló van.. -40fokig (elvileg :D)
ezen miyen gumi van már? mi ez már... de h nem pályagumi sztem az is biztos.
Valaki tud hátsó dobot rs-re?
én meg abban bizok hogy fagyállót raktak az új apriliámba nem pedig vizet.... tyt a tuedbe mi van:D
A tank legyen tele hogy be ne rozsdásodjon, ha műanyag akkor mindegy! Hűtővizet keverd be fagyállóval! Levegőnyomáson ne változtass! Akksit ki! Takarót rá! Szép álmokat!
Helló

Sajna közeledik a tél, és ez az elő év hogy együtt töltöm a karácsonyt a mocimmal, szal nem vágom a téliesítés szabályait.... Tankból a benyát lekell engedni?? akksit azt tom hogy kikell venni... sajna nincs tartóbakom szal a kerekein fog állni, a levegőnyomást lejjebb vegyem ??

kösz
TALMA aláírta szerződését az Aspar Apriliához!!!!!
7végén te is ráértél volna!Sőt,gyakorlatilag majdnem mindenki!
Miért nem jöttetek?
Jövő hétvége?Valaki?
ez szép! jó Neked hogy van lehetőséged ennyit mocizni!!
Énis ha tehetném le se szállnék Róla (jobban mondva le se szállnánk róla a Párommal)
Tegnap 11:20-tól ma 15:00-ig 549 km
Budapest -Őriszentpéter (minimális eltévedéssel