Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello! Srácok Szükségem lenne egy rs-hátsó dobra ha valaki tud akkor szoljon lécci!!! Előre is kössz
ma voltam megnézni és hitelkonstrukciót kérni
Ezt már eladta a Natix...
Sziasztok!
még új vagyok itt, szerintetek mennyire éri meg ez a motor, és mire figyeljek vásárlás előtt oda? minden tanácsot szívesen fogadok köszi:
Ár: 750.000 Ft Évjárat: 2002 Műszaki vizsga érv.: 2008 Futott km: 9800 km ; Állapot: Normál ; Üzemanyag: Benzin ; Hengerűrtartalom: 124 cm³ ; Teljesítmény: 27 kW (37 LE); Kivitel: gyorsasági ; Szállítható szem. száma: 2 Fő ; Szín: fekete ; Önsúly: 120 kg ; Felszereltség: Chip tunning, fordulatszámmérő, fém fékcső, keveset futott, kipufogó tuning, rendszeresen karbantartott, sport légszűrő, szervizkönyv, tárcsafék, törzskönyv, 20%-tól elvihető. Leírás: Full nagyszerviz után, új gumik, új láncszett, új dugó, pályaidom szett (jelenleg pályázásra átalakítva), gyári idomszett is megvan lámpákkal mindennel, rendszám forgalmi, törzskönyv!
Na, ma bebizonyosodott h nem tudok járművet kezelni ugyanis meghúztak
Joe most láttam egy pont ugyanolyan SöVöt mint a tiéd. Színbe kipuffba gumiba ugyanaz volt dettó. Szép moci
NA ezt jól megfogalmaztam arrafelé....
Vágom az útvonalat persze
Eléggé járatos vagyok arrafelé . Pedig én még nem sok rendőrt láttam arrafelé....
Nem tudtam szétszedni a hőfokét, és mára már a km órába is visszakerült a sima izzó mert a LED meghalt vmiért.
Értem, amúgy jó az a kék világítás benne de sztem, a vízhőfokosét is cseréld ki h 1forma legyen
Takarékos üzemmód
Ki van cserélve a számlap és lehet hogy feszíti kicsit a mutató tengeléyt és nem bírja visszahúzni a rugó 0-ra a mutatót.
Adee, a képeid közt amin a műszerfalad van fotózva, az hogy lehet, hogy a fordulatszámmérő 0-n van és mégis jelez a km/h óra??
pedig hidd el lennie kell...nekem is ilyen van és dadog meg ugy durrog neha a kipuff magas fordulaton amikor elengedem a gazt egy pillanatra mint egy rally auto eloszor majd osszefostam magam...es ez tuti gyujtassal van baja...ez kisebb hoerteku mint a gyari szaal nekem is kell br10ix :)))
Ez már üzemmeleg állapotban van. Hidegen nem pörgetem.
nekem akkor porog hulyen es nem eleg sokaig ha hideg a gep
Eddig ürömön egyszerre max egy zsaru volt, és az is csak az utobbi fél évben.
Nem tetszik ez nekem
Ki csinálja a motorodat???
Hello bár AF1-em van itt kérdezem meg mert ez a topic jobban pörög hogy 9.500 és 10.000 körül a olyan hangja van a motornak mint valami daráló és nem húz rendesen, nem bír felpörögni. Ez 4. 5. 6.-ban probléma. Lehet attól hogy nem jó minőségű az olaj? Vagy gyújtás?
nekem is kell majd vmit kezdenem vele...hát a fasz kivan,arra mentem ma mint szoktam-üröm-pilisborosjenő-budakalász kör( Joe te vágod ezt..) és ürömön annyi rendőr volt motorostól kezdve a lovasig minden,mert vmi faszkalap simsonnal,sisak nélkül neki szállt egy audinak.... megakartak állítani de én mintha nem vettem volna észre index ki és be az 1ik kisutcába
Nah ez a köcsög

Jólvan nem volt még rá időm nem érdekelt eddig Majd megigazítom a kedvedért szivem
hogy áll az a rendszám? azzal vmit nagyon gyorsan kezdeni kéne
Na gratulálok ez a fényezés kurvajó!!!!!!!!!!!!! Tényleg gecc jól fog kinézni sztem nekem egy dolog nem játszik csak a sárga shell matrica az oldalidomon az egy kicsit elüt színben de amúgy üt az egész.
A felnit gyöngyházmetál????jól láttam??

Azért vannak új képek brutálkáról is
ÉS a tiszta a hátsó felni
Ja és a szervízbe mondták hogy nem akarok tuningot:D
Tyt most van benne 2500 mire jön madaras meglesz 5-6000 simán... de nem érdekel mennyi lesz benne akkor is fogok versenyezni mert már idén is akartam csak nem jött össze a dolog gyári rs meg nem akarok kiállni mert akkor utolsó sem leszek...
Amugy robogom volt de sokat motoroztam a tesom kawasaki kx vel (itt sokan utálják a crossot )
ami ugyan nem gyenge szerintem..
Most sajna megfött kb 150000 kellet rákölteni de még mindig a szerelőnél van dugó gyürü hajtókar főtengely meg egy két dolog még:D de madarason indulni fog ő is...
Ha minden jól megy mind ketten toppban leszünk

Ja és a festéshez.. tesóm motorjának a vázát amire alig kell festék 12 ezerért festették le gyári kawa szinre a dobot hűtőt meg asszem hőálóval 4 ezerért... ami szerintem nem volt olcsó egy sima felület festésért de sajna olcsóbbat nem tok közelben
Uj képeket raktam fee