Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Serenitas!
Nem a gyertyát állítja át, hanem 5és 6ezer között visszaállítja az előgyújtást olyanra amilyennek lennie kéne...
Nekem lehet lesz egy eladó fojtatlanom,de az is 20 felett lesz.. sajnos annál jobbat nem tudok mondani hogy vedd meg a Natixnál...
egyébként az elektronikán a Nippondenso felirat utáni szám kell, amit beírtál kód, na az semmire sem jó.
Hát igen a legrosszabb kategóriában vagyok: 26év alatti, friss jogsi, motor a legfiatalabb kategóriában és 350ccm feletti.... Pizzázhatok látástól vakulásig... 40 a biztosítás és 25 kb a lóerőadó/év
Az szép halál
Hu basszátok meg ma intéztem a papírokat, átírás cakkumpakk 40 + ÉVES KÖT. BIZT.: 40!!!!!!
Két hátast dobtam a biztosítónál nem egyet....
na hali.

eljutottam odaig hogy lefenykepezzem.
a nyitott elektronikaval kapcsolatban lenne kerdesem. atsetaltam a Natixhoz es azt mondtak, hogy nyitott elektronikat beszerelik, hosszu tavon semmi baja nem lesz csak a gyertyat allitja at (vagymi...) lenyeg hogy. pontos arat nem tudtak, de kb 20 ezer. erre azonban gyujtogetni kellene, marpedig a szezonnak mindjart vege. jovore meg mar kene nagymotor, annak ellenere hogy nagyon megszerettem a 25ösömet es csak 2800km van benne...

2005ös 125ös elado RS, erdekel valakit? :)

tehat valaki tud valamilyen alternativat, foleg a mas forrasbol valo beszerzes erdekel, a kivagos leszakitos modszert nem szeretem. az elektronikan (ugye az ules alatt van?) ezt az egy szamat talaltam, anelkul hogy szetszedtem volna a segget:
12F/26H
ez az? mit kell ezzel kezdeni?
tehat annyi a lenyeg hogy nem bannam ha nem lenne lyuk a szelep nyitasa elott, de nem szeretnem szetkaszabolni azt a dobozt. olcso megoldas erdekel :)

koszi
Szia!

Tőled kaptam annak idején Csaba telefonszámát ugye? Azért kérdezem, mert telefoncseréltem pénteken kijelzőprobléma miatt, és úgy tűnik a Te számod is elveszett. Akartam visszajelzést adni, Csaba is mondta, hogy kérdezted, mi a hír velem és mocimmal. Bár a dolog nem lett elkapkodva, de jó munkát végeztek Csabáék. Mivel a motorszerelő olyan bizalmi állás, mint a bőr-és nemibeteggondozó, az urológus, a gyontatópap és hasonlók, ezért nekem fontos, hogy megbízom bennük. Főleg, hogy még abszolút kezdő vagyok. Most önindítót hajkurászok, vagy legalább olasz motorokkal is foglalkozó bontót, mert hiába pucolta ki Csaba az önindítót, hiába mért ki mindent, hiába van szikra, ára, úgy tűnik az, ami rajta van, nem viszi. Tudsz-e valamit bontót?
Egyébként köszönöm a segídségedet, mert infó hiján teljesen meg voltam lőve júniusban.

Üdbv: J.
Faszom az nekem messze van menjünk inkább az Eurocenter parkolóba az nekem 30 percre van
én ezen a héten költök el 70E-t mocira ugyh most kihagyom mégiscsak...
Nah srácok akit érdekel a gokart dolog az írjon! Fél ora 4 ezer de kurvajo mert lassan megy el a fél ora!
Árpádföldiek vagyuk (16-ker) (Cinkota mellett) zuglotol egy olyan 10 perc! (125-össel):D:D
És innen kb fél ora vagy motorral 15 perc! Ciao Dani!
veled vagyok
Ez jobban néz ki SZERINTEM :)
www.tom-tech.hu Nála érdeklődjetek én is kb egy hét múlva viszem Hozzá Mitocskámat, arra kb 12.000 , Rs-re valamivel több, mert azt nem fogja meg a kissebb csavar,,,,
Eddig Hringen meg mindenhol csak ilyen Tom-teches bukógombát láttam:-DDDD Majd meglássuk Bukógombára fel.-DDDD
Csabi kéne majd nekem is
képet tudsz mutatni róla??
kb 12.000 Ft egy pár és király.-))) felszerelve, csavarokkal,,,,
Halucinogén?


viccet félretéve, mennyi??? milyen?:?
én is ismerem...
erdőből?oszt TZRre is tudsz?
Én tudok gombát!!!
nem mondta senki hogy kéne is neki ez a fos nekem ha 250-esem lesz akkor már megvan hogy honnan fog jönni a kis gép
hali!
én csak beszéltem vele,de a gyerek nem tudta megmondani,hogy mire van levizsgáztatva.. ill. milyen olajat hazsnál bele,mikor volt dugó cserélve ...stb meg ilyet szól,hogy 8-10et eszik,ha húzod neki ... de azt mondja a dugó cserés dologra stb.hogy tuti jó állapotban van, volt már 1000 mocija,mondom ok, köszi csá szegény moci,akkor ki tudja miken ment keresztül...
azon röhögtem volna ha azt írja hogy Mes jogsival vezethető nagybáttyám anno még a 2T warbiját túráztatta az udvarban...nem kellett volna /besült/megszorult/maradhattak otthon/
Ez Orosházán van ....

Ismerem a srácot

Nincs széthajtva áááááá
KB 2 hónapig volt szerelőnél és most is csak úgy lett megcsinálva hogy épp csak menjen !!!

Hidegen túráztatta állandóan a vízhőfok az a legkevésbé se érdekelte ...

Szoval az 1 NAGY KALAP SHIT
Nem feltétlenül ajánlanám
zsóóóóti te tudsz itthon bukógombát rs-re?