Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen ugyanaz a felfogatás
tuning megjött az eszed?? végre nem fosos CBRt akarsz?
ez nem fikázás! ezek a tények..........
én most Rs- t nézzem nagyon, találtam egy trapéz lámpás 95öst. Nagyon faxa beszéltem a gyerekkel is. 400ért lenne új rendszámmal stb. a gép is pöpec meg minden. De egy fejidom cserét végre lehet hajtani rajta ??? mert szívlámpásra cserélném
mellesleg nem tudom miért érí meg a gyárnak az hogy kispórolják az anyagot a mociból...
habár ha belegondoltok, nem szabad h nehéz legyen mert gyenge... :D
jézusom, agyamra ment a Kalkulus...

szóval
Végre a saját topicunkban is lehet fikázni a CBRt!!!
végre a saját topicunkban lehet fikázni az RS-t!
az új fejidom, valljuk be milliószor szebb mint az a nyomorék előző. az injektor is kurvajó, de MINEK?? chipptuning?? mijafasznak?? Hogy 14 helyett 16 lóerős legyen? vagy mi?
a moci még mindíg bicikli, a futómű még mindíg ropi, a dizájn még mindíg fos (hogy jut eszébe a hondának ilyen ratyi tükröket felrakni??? ), ja és még mindíg gyenge...
de legalább ócsóóóó!!! CBR125öt a népnek!!!
itt érdeklődj

Hello!
Pont ma voltam Csabinál mert én is most hoztam el a mocom!
Láttam a tied is megint!
scoefield@freemail.hu
sztem ez az "új" cbr ugyanaz mint eddig csak másik fejdomot kapott......
Jaj bocsiu zsóóótinak akkartam írni
Nem új... 2004-es . Csak kedden hozzuk el
Igen majdnem Szoboszló, csak Budafok
Most nézem h szoboszlói vagy onann vettem a jogot a big motort
Meg mondom egy endurón nincs olyan kormány mint ezen hál istenek azokon a lapát tükrökön lehet segíteni
Hát igen, olyan mintha biciklire idomokat aggatnál, szép a fejidom szép, de szebb lenne ha 2x ilyen széles lenne
Hát meg a az a kormány
egyetlen baja:röhelyesen vékony
Gusztustalanul néz ki a cbr mint egy gyerekmotor.Eddig se tetszett ezután se fog.túl van erőltetve az egész.Soha nem fog tudni versenyezni az olasz konkurenciával semmijen dologban.
Csongi RS-re vársz?mert nekem azt mondták h szept 23-ra v az azutáni 7re megjön,és hát azóta nem jött még,és itt voltak a jó idők,mindennap ugy kelek h majd biztos ma hívnak:)
Nah srácok elvileg kedden jön... még 6-ot kell aludni nem bírom ki . Áhh nagggyon naggggyon fasza gép...
oan igazi cbr-es lett az új fejidommal és injektorosok lesznek az az mehet bele a chip tuning
Ez most a 2007-es modell vagy mi????

Jól nézne ki csak a 100-as hátsógumi nem játszik
Meg az h olyan keskeny a motor mint egy Simson szóval nekem továbbra sem jön be
sőőt, a fejidom változtatásával klasszisokkal jobb lett..
ja és amúgy Serenitas nagyon szép a mocid!! grat hozzá!

tuning, hát ez már annyira nem randa mint az előző :)
itt az cbr