Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó csak kérdeztem mert nekem is eladó nekem is 140es van hátúl
Miért kényesebb mint a 4T? Miket kell kezelni sűrűbben?
Meg van még csak leszedtem a képet.Kapott hátra új gumit 140-est és ezzel is lehet dönteni rendesen nah de ez nem robogó fórum
amugy mivel 2T-ről van szó ezért igényli a rendszeres szervizelést de ez vele jár. Viszont meghálálja a gondoskodást.Nem olyan igénytelen mint egy 4T viszont a legjobb 125-ös sportmotor.Az 50-est úgy ahogy van felejtsd el kicsinek fogod tartani pár nap után.125-ösel ha tudsz rendesen motorozni foghatod a nagyobb motorokat is kanyargós útszakaszon.Viszont ez nagyon motoros függő
Eladtad az f12őt?
Hát így őszintén jah én voltam!
Sztem nem drága hozzá mert ez eléggé kedvelt tipus és lehet kapni hozzá és normális áron alkrészt.
egész véletlen nem te írtál az apriliamotor.hu-ra is????
Köszike! Egy a baj,hogy így a döntést elég egyfelé terelitek alkatrészek drágák hozzá? (((bocsi a sok hülye kérdésért,de ti legalább tapasztalatból beszéltek ))))
így megfelel???
Óra szerint
160-170
ájáj ez azért nem kevéske:S De nagyon jó lenne egy ilyen gép alám:D mennyit megy amúgy?
őő 6-7-8 mancs függő
Akorlátozott jogsim van!Azzel elvileg 250ccm ig nyomhatom.6-7-t eszik?
hát azért nem az egészet.
suzuki rg 25Le/94kg aprilia rs 30Le/140kg
mire van jogsid?ha van 125ösrem mindenkép azt.igaz sokat eszik..de nagyon DURVA
Ki új motoros?
Írd má át az adatlapodon a "bümtet"-et büntetre
Helloka! Új motoros vagy:) és szeretném megkérdezni,hogy mit javasoltok, rs125 vagy rs50?! pénz még talán lenne a 125-re csak fenntartani?Mennyi benzint eszik?
jah az még ugy ahogy közel is állna a valósághoz magyar viszonylatokban
300,000at és akkor még örüljön
de ez faxa állapotban van hát akkor min 350ért megéri??
94-ig gyártották trapézlámpával.És a 400e kurva sok érte
figy számolgattam már régóta..... 680 a cbr most regadó nélkül ... ennyi pénzem nincs (de persze jó lenne egy CBR) de ha azt veszem hogy olcsón kapok egy 95ös faxa RS-t amire pénzem is van és azzal a 30 pacival veri az 125 kategóriát, akkor miről beszélünk ??? amúgy vgvg motorját néztem és beszéltem vele.