Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dupla informatika órám volt és holnap is lesz
Még 1-2 kép
áhááá megrendeltem ma a fémfékcsővet meg a lánckerekeket pénteken hozom is el!
te nem vagy ma suliba?
Annál nem kell jobb Egí kicsit megpiszkálni és hadszóljon
gyerekek nekem kell egy ilyen :))) majd 2 év mulva es az lesz az utolso motor annal jobb nem kellene
Én tudok oldalidomot mind a kétoldalra.Vegyél fel MSN-re és megbeszéljük a dolgokat.
Helló srácok!
Nekem nagy szükségem lenne egy (2001.10) rs 125 replikára való oldalidomra mindegy a fényzés milyen állapotú az a légyeg hogy az idom jó legyen!De az is jó ha csak oldalt tudtok ahonnan tudok szerezni eggyet !!!k.benji@citromail.hu 06707019631
Az időjárásfüggő meg sokmindentől függ azt sem tudom h merre van
\\CORSO VERONA POWAAA///// na mek me tanulnom kéne holnapra bye
Akk ok reklámozad vatert
jaja tudtam persze de OLASZ minden ami Olasz mehet a motorra meg jol hangzik hogy Corso Verona gondoltam már rá hogy egy egész olasz pizzát rágumipokozok a hátsóülésre de inkább elvetettem az ötletet
Amúgy az 1 kávé márka nekem vater terít ilyet és onann van tudtad h kávé márka???
Dekorosnál vettem
Joe gondolom az SV-vel jönnél
Akkor 4 ezrre jön ki egy óra nem???

Én mennék csak hogyapicsába jutok el oda??
Gőzöm nincs merre van
hát neked az a nap elég peches volt
de hova mennénk? de akkor tulajdonképpen fél óra lenne 8E nem?
Igen bence én voltam de inkább mondjuk azt hogy eldöltem!:S:S:S:
Nah Bence? Csabi lehet hogy jön! remélem!
dani
Köszi a gratulációkat srácok, hízik a májam már rendesen

Joe látom ugyanazokkal a gondokkal küszködünk, hazafelé én is megrajzoltam a nacimba a monalizát, mikor 1x 2x ""bátrabb""-ban meghuztam a gázkart . Van még mit tanulni az biztos. Mondjuk azt kell h mondjam h valamivel kezelhetőbb moccos a gixxer mint a 640LC4 amit meglovagoltam vala.
Viszont mocskosul kényelmes, és ez rohadtnagy plusz nálam (remélem hosszútávon is az lesz)

Géb azt hiszem a meccselést elhalasztanám , kb 3 év múlva talán már kevesebb mint 3 kört versz majd rám , de azért kösz
tehát akkor 1 óra 8ezer? az már ugy annyira nem jó vagy nem tom. te dobtad el fábián gépét?
Én a mátrás srác vok aki az Ádámmal meg az MZ-ssel mentem! Rémlik?
Dani
Ja meg ugy van hogy többen menjünk mert egyedül nem birunk 1 orát! És 6 Gokart lehet fent a pályán egyszeerre! és akkor megyünk 12-en és akkor pont jo! csinálnu k2-es csapatokat! Ugy a 6 gép kerül 48 000-be és osztva 12 vel! Sztem ez igy ésszerü!
dani