Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt hittem te vagy a fábián:) de annyiért én mennék... szerintem a csabi is!
Nekem is van olyan matricám Honnan szerváltad???
Na most ez az amit nem tudok pontossan! Vagy 3500 vagy pedig 4000 egy orára! De most voltunk szombaton Fábiánnal és 8 perc után kb mintha inhüvelygyulladásunk lenne ugy jöttünk ki a boxba!
Csinálnak nekünk szabadedzést meg idöméröt meg meg verseny+ A-döntö+B-döntö!
De majd esöben is kéne menni eccer mert végig lehet keresztbe kilincsel elöre zuzni!
dani
Az bizony ott feszül rajta
szép a gixi szép a gixi!:)

gokartozni akartok? mennyiért?
Jha Csabi jol pályáztál és azt is figyelembe kell venni hogy másodszorra voltál!
Dani
Kornél grat a gixerhez. Csabi meg kornél nncs kedvetek most kivételesen 4 keréken versenyezni. Kistarcsára megyünk béreljük a pályát egész jo! szombaton megyünk! Irjatok! Dani
Gratula akór jövőre már mecselhetünk Kornél
DRUKKOLOK!!!
GRATULA A GÉPHEZ KORNÉL !!!
Nekem is már közelbe került a vásárlás(rs125), h gyarapítsam a motorvásárlók körét a fórumon. Szerdán megyünk megnézni("04, 1000km), lehet szorítani .
Hát ja bár az Sv-nek csak egyenesben van előnye a szerpentinezés nem gyere be mert azért a 193kg az 193 kg Ja hát mire meg belejövök hogan is kell ezzel gyorsan menni Egyenlőre ott tartok h küzdök a brutál nyomatékkal , a motorfékkel (gázfröccs nélkül váltasz vissza azonnal blokkol a hátsó kerék!!)és arra koncentrálok h ne dobjon le a gép El nem mertem volna képzelni h ilyen brutál eddig 6000 fölé csak üresben forgattam mert menet közben kb úgy éreztem 3.-ban 6000-nél h mindjárt kiszakad a karom Meg persze ott van a dörmögés amitől ugyanúgy becsokizol
Szóval van mit tanulni Egyenlőre az első pályázást talán jövő nyárra tervezem mert még kell még szokjam rendesen a gépet!! Azért kicsit meleg átülni egy 32 pacis 2T mociról egy 120 lovas 200kg-os V2 gépre ami 3000-es fordulattól úgy megy h ember el nem hiszi
Csak nem 1 corso veronás matrica az ott a mocid vázán??????
tettem fel egy kis ismertetöt magamrol
juuuhúú
Hát igen elpártoltam... , de eddig volt kész olasz bőröm most van egy japcsi istennőm és eddig most a legszélesebb a vigyor a hülye fejemen
Grat és balesett mentest
Jamal szted mondani kell nekem? Véres szemekkel néztem apámat mikor ráült, senki semmi nem érhet hozzá
Na a művészi fotókat majd holnap teszem fel
Hello GSX-RKornél kirrály a géped jol néz ki! Csak kár hogy nagymotorba elpártoltál az OLASZ csődöröktől jok a japcsik is de azzért a feeling azz ........
tettem fel uj képeket
a lényeg hogy picsa mód vigyázz rá mert kibaszottul szép.... szerintem kb ez a legszebb széria mert az ez utániak már eléggé züllenek....mármint kinézetileg
Megám , mondjuk sok időm nem volt bánkódni szerencsére, de jó kezekbe került és bármikor megnézhetem ha akarom
Na kitolom a gépsárkányt, fényképezkedni , bár nemtudom h fogom ezt kivitelezni, mert rohadt meredek a garázslejáró a moccos meg 180kiló én meg gyenge vagyok . Hidegen nem akarok kiállni, ha meg a garázsban járatom zeng a ház:D
Uhhh grat Kornél..... de azért remélem hogy kicsit megsirattad az rs-edet is
hát januárba kezdem ha jó idö lesz már februárba akkor március körül