Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tuning ha majd errefelé jársz szólj és gyorsulunk 1-et!!!
Komoly motorkerékpárokhoz értő fiatalemberek vannak errefelé úgy veszem észre.
bocs hayabusa00 a neved csak kevertlek a motorral
aprilia_Af1 te is laksz a közelben ócsán majd gurulhatunk.
Befecskendezésen lehet állítani, nagyon spéci cucc,
hali!
mi az a power commander???
kaptam hozzá 1 power commandert de hülye vagyok hozzá asszem

Ezt meghagyom a szerelőnek
én haccázasnak néztem de oly mindegy láttam hogy hornet és kész ....

Amúgy jók a narancssárga kerekek ...
Nekem minenem a Narancssárga ... Télikabát, síkabát, pulóver, ing, póló, mellény
1szerűen imádom a narnacssárgát
Mindenesetre mindenkinek ilyen meglepetést kívánok mert hétfőre volt megdumálva,hogy hozzák
Z3 tod HONDA
900-as Hornet
bocsi de ez milyen moci?egyébbként szép gratula
grat!csini,az Akrapovic szépen megszólaltathatja
adatlapomon
Ez a kocsik lehúzodnak téma nekem is meg van az RS-el folyamatosan Pláne ha haverral ketten megyünk motorozni(nem a városi csorgdogálásra gonolok)de azért az autósok elég jól veszik a lapot mikor 160 környékén két kis 2T rakéta közeledik mögötte 13000-es körüli fordulaton iszonyatos hangal.
nem tudom feltölteni!!!???
kéééppeett!!!
Természetesen AF1 is megmarad!!
Meghozták a nagyobb vasat
Na elvittem a gixxit egy körre h bencce végre megcsodálhassa. Megyek a busza után mert megbeszéltük h húzok neki egy gázt h meghalgassa fékezek, majd visszaváltok kanyar előtt és egyszercsak elindul a segge jobbra.. Hoppáré mondom itt hidegvan , nem volt para helyzet de azért meglepődtem. Aztán hazafele befeküttem a plexi mögé h kicsit megrángassam, de mire a sejhajomat ki tuttam támasztani addigra annyira hátul voltam h egyszerűen alig tudtam váltani, pedig nem vagyok egy törpe, na mind1 majd legközelebb nem csúszok úgy hátra. Viszont hazafeleúton érdekes módon mindenki lehúzódott amint meghallották h jövök... egyik csávó még indexelt is meg majdnem lement az árokba egyem a lelkét
Hétvégére meglesz a gumim meg a lánc... a lánckerekek csak a jövöhéten:( össze van rakva a blokkom télre pont kész is lesz a gép de majd tavasszal sírni fog...
na valahogy így gondoltam én is
Nemtudom mindkettő gyönyörű de azért más motorok.
A "kis" Gixi egy szupersportos pengeéles pörgős gép mindig jól mutat a versenypályán és a boxutcában igazi kanyarvadász és nagy csajozós gép.
Az Sv papa pedig a sportzakós macho az autópályák/főutak ördöge, kényelmes és valódi nyomatékkirály viszonylag nagy súlya miatt nem szereti a szerpentinezést inkább csak egyenesben van otthon brutál hanngjával tiszteletet vív ki és mosolyt fagyaszt le az emberek arcáról

Na ennyi a kis külömbség .
nem azért mondtam mintha nem lenne brutál.az ember ránéz a gixerre és látja hogy egy brutális vadállat de az ember ránéz az SVre és azt gondolja hogy:nahát milyen barátságos "tekintetete" van.aztán meglepődik