Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dögölj meg!!!! bazdmeeeeeeeeeeeeeeee !!

országos versenyeken hanyadik szoktál lenni?
Meik sportegyesuletbe járol?:D
kamuztam ???heti 11 edzes plusz minden edzes elott szarazfoldi es 10 eve uszok csak nem kamuztam...ha fent van a musz oldalan az ob jegyzokonyve akkor belinkelem :) ;)
jaja csak az a baj h mellen a világcsucs kb soha nem lesz annyi mert az fizikai keptelenseg :) max dopping es 30 evesen meghalna az illetö :) :S pl megallapitottak azt is h az emberi szervezet nem képes arra h 100 metert 10 mp alatt fusson le :O ahoz kepest eleg sokan szaladgalnak mar 10 mp alatt
Na akkor mérjük össze az erőinket, h ki tud leggyorsabban pizzásdobozt hajtani
jolvanna te is tod hogy kamuztam ugyanugy mint te hogy 54 et mész gyorson:D na de télleg menynit mész gyors 100on?
Én meg úszni sem tudok!!! Asszem...
Fasza,hogy nem volt időm motorozni 1 hónapig
Most meg kurva hideg van már...No mind1,hétvégén elmegyek rábafüzesre
De a nem hivatalos világrekordot ő tartja
20 nem sok :)) de nem fittizek meg gondolom kulonben se uszik versenyszeruen szal nem is egykategoria
micsoda? enniyre azert nem kell tudnod mit csinalsz ha te 100 mellen 54.2t uszol akkor megtapsollak..nem ba h a világcsúcs 59.4?????Brendan Hansen :) ennyit errol...szal nem tom te mit neztel...
Nehogymá összevesszetek h ki hogy meg mennyit úszik.... , én lementem úszni haverommal ő leúszott 20 hosszt az 50es medencében én 3at a 30asban , pedig a fősulin van kötelező úszás
Fér még rátok izom
Matt vágom ám... énis úsztam régebben a gyúrás mellett, de azzal már felhagytam.. a gyúrást is szüneteltettem 1 évre az érettségi +ez+az miatt, de most újra nyomom aktívan.. na megyek is és pumpálom a vasat :)
Maradj már!
Nem fikázom!
Akkor a héten pontosítunk!!!
nekem annyi a mell:D

tehát? most komolyan! nem ciki ha 1.10fölött:D max kiröhöglek:D
100 metert 54.2 a gyors...
mindenki a hátát fényképezi?
benne lennék attól félek befikázod az én kis gyorsuló helyemet:d igaz nem vmi hosszu meg széles de nem lakik ott senki és a rendorok is messzirol elkerülik:D
mennyit uszol 100on?
péntek este?Este bárhol jó de ha gondolod akkor legyen a 19-ker
Találnák?!?!!?!? hajjajajajj
Nincs gengszteres kép!Csak a kolléga valamiért a családomat legengszterezte
de en nem nagyon akarok ennel nagyobb karokat max egy picit ami neked van az nekem sztem tul nagy lenne az uszashoz...optt ugye nem az szamit h mijen eros vagy hanem h mijen technikaval uszol meg h az erek mennyi vert tudnak szallitani az izmokba :) ezt jolmegaszontam...de példa erre Alexandr Popov..isten volt
őő te mit sportolsz uszol vagy ezt gyúrással érted el? mert én uszok meg vizilabdázok igy eléggé nagy hátam van:D
ööö lehet arra a képedre gondolt h "nekem is van ám hátas képem", gondolom ez revans az enyémre (ha nem így van akkor bocsi)

még sokat kell ám gyúrnod Matt, h utólérj!!! :)