Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ata jogsi mikor lesz???
Kösz skacok
ja és a telószárakat ma beállitottam mm pontosságó egyformára
GRATUUU!!!%!
igen tetszik kurvára az a matrica gyári állapotura akarom megcsinálni a matricázást a szürke felirat lesz egy aprilia feliratu tégla meg stb! ja és az a szürke matrica gyári mert ha vki nem tudná Tetsuya Harada Replica az RSem
Kornél grat a géphez!!
a jogsis témához meg ennyit szeretnék hozzáfűzni:
Kiváncsi lennék azért h mit kezdenénk egymással . SV1000 vs GSXR600, persze attól eltekintve h még nem tudok vele motorozni
Vigyázzatok mert kurva nagy a csábítás anno én sem tudtam ellen állni,hogy jogsi nélkül toljam
AZÁÁÁÁM.. Hát én megvárom azért a jogsimat nem kísértem a sorsot , de kituggya még
Hülye vagy 3 Raptor Tiszta őshüllőtámadás
Majd meglátjuk de sztem szar lesz az idő már én meg nem szeretek fázni
JA meg egyébként jogsim nekem sincs azt majd csak tavaszra tervezem most nincs időm ezzel foglalkozni. Mondjuk ha el akar kapni a zsaru akkor inkább vesse be a légierőt
Raptor van nekem is , hát jövő hétvégén, mondjuk vasárnap elmehetnénk vmerre dübörögni/dübörögni
Gratulálok a Gixxerhez!!!!! ŰŰŰŰŰ látom mi lesz itt: SV,GSXR a dreamteam Van rajta sportdob?? Mert ha nincs dobjál rá mert az SV papa elnyomja ám a hanggodat!!!

Megyünk e-ringre jövőre dübörögni/visítani
thanks a lot
Azt nem, bocs, de amúgy a www.met.hu -n megtalálod ha van rá előrejelzés
Ott lehet település szeint is keresni, jó oldal
ok kössz:),ha lehetek pofátlan a jövő hetet nem tod?
hát ez meg nem akarja berakni a képet...
Na mind1, szal a progi szerint péntekig 20 fok körüli hőm. várható
Az időjárás jelentős progim szerint:

Háttérben a mocim hátsó ülése
rsata gratula az uj géphez,balesetmenteset,nem tudja vki meddig marad a jó idő,mer még ha +jön a mocc remélem tok vele menni is
k.benji, ha jobban gyorsul és kevesebbet megy végre akkor az lehet áttételátalakítás miatt, nézd meg h eredeti fogaskerekeid vannak-e, de én úgy látom h hátul igen, de nézd meg h az első fogaskerék hanyas. Ezen kívül megkérdezném, hogy mennyit forog 6.ban 140nél?? mert ha kiforogja a 11et, akkor tuti, hogy áttétel, ha nem forog, csak 9 ezer körül akkor fojthatja a karbi, vagy esetleg a power szelep, ha nem elektromos van benne, hanem fixre zárt.
Ja, és láttam a "gixxer alázást" is, de inkább nem mondok véleményt mert utána meg csak a szófájting lesz belőle...
na én meg csak most olvasom h mindenki motort vet motanában...
Mindenkinek grat hozzá és balesetmentest!

Rsata, neked teccik az a szürke csíkozás az oldalidomod alján/közepén? sztem az 1általán nem szép, lecserélhetnéd vmi aprilia feliratra, meg elfére a mocin 1 pár matrica még
Ja, és a telókat én is egy szintbe hoznám a helyedbe, nem hiszem, hogy az úgy egészséges...
Hát barátom a gixer alázásra csak anyit ho aki elhiszi se tiszta megnézném kifelé a kanyarbol miko megkinálta neki ako te még hányal köhögtél épp ki akanyarbol!
RSATA !!!!!!!!!!!!!! Grat az RS 125-höz
Én is várom már az RS 50 -esem loool
Balesetmentest kivánok és vigyáz magadra és a motorra !!!!!!!!!!!
számold meg!!!!

és a patentszemet is számold!!!!
ha párosával számolod (ahogy kivűl van a vas) akkor azt beszorzod 2vel és megvan ...
Vagy alapból 2-t számolsz annak a cuccnak ami ott kívül van!!!
http://www.pinkmotors.hu/arlistak_2006/DID_lanc_arlista2006.x ls

itt van egy árlista. de mégis honnan tudjam, hogy hány szemes láncot vegyek?