Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem elöl 16 v. 17 fog hátul meg tuti 39
valaki mondja már meg az RS 125nek a gyári áttételét! 98as RS
pinkmotorsnál tuti van lánc hozzá Kornél grat a géphez vigyázz magadra és a szépségre szal bmentest
Tyűűűűű gyerekek NAGYON NAGYON BOLDOG GSX-R tulaj lettem . Moci a garázsban, mire hazaértem begörcsölt az arcom annyit vigyorogtam. Egyszerűen elmondhatatlanul szépen muzsikál 5000 felett. Kényelmes mint atom, szal maximális az elégedettségem. Már csak jogsi kéne
ja és elöl 17 hátul 39 fog...
Nem tudjátok hol lehet rs-hez DID láncot kapni? meg miyen méret kell? ha tudnátok linket az jó lenne, a héten meg akarom venni....
jól van látom mindenki aláz mindenkit motorozásban, úszásban és a háta szélességében... én fociztam a hétvégén ma meg megrendelem a cuccokat a mocihoz...
csabi arról miért nem számolsz be amikor én előztelek így az eringen ???

mehetnénk majd motorozni a héten
jó kép jó kép:) de a nagy orrod ha megfigyeled kilóg rendesen
Aztapina, tényleg meg van/volt kínálva láncolajjal a felni rendesen
Raptor rulezz :)
Minek vettél ilyen népmotort?
látom dőlnek a mocis képek hát akkor had szóljon:: terítéken a dupla Tokico fék és a híres láncolajjal sűrűn meghintett hátsó felni(ami azóta már tiszta) és a két gyönyörűen muzsikáló alu Raptorl
Héhé azért ez egy kicsit túlzás h alázás
Ha előtte lennél akkor aztmondom de, hogy épp beestél mellé a kanyarban a csávó meg rutinozik éppen attól még nem alázás
Amúgy ha nem így volt ahgy én gondolom és a Gixxer éppen tényleg sietett akkor minden okké de akkor sem alázás amit a képen látunk
okok, nincs para, csak nem bírom, mikor belekezdtek a fikázásba
nem kell megsértődni

bár meg is lehet, különösen nem fog a szívembe vágni a dolog...
de ha a közelebbin láccik a bólya akkor a távolabbin mér nem
meg eléggé látható a fénykülömbség, ami 1 mp alatt érdekes
de mind1

elhiszem és kész
kanyarba odaverted ...
grat
Nem fikázni Drága Csabi cimborámat,mer csontokat török az orrszőrömmel,olyan buikóval megy,amilyennel akar,inkább ti is pályázzatok,ne itt csipkelődjetek vazze
Az ilyen fikázós gecikből áll ez a kurva oldal mint Te, majd ha Te is raksz be képeket akkor majd pofázz, meg azt elemezgessed, amúgy meg dél elött voltam, nehezen sötétedik délelött errefelé,,,, tudod, egyik közelebbi kép másik távolabbi, másak a fényviszonyok, de nem fogok itt magyarázkodni, ilyen kis faszoknak,,,,
az elsőn besötétedett
de a msáodikra kivilágosodott

Meg van 1 bólya az elsőn, de a második kép készítése előtt gyors arrébrakta a kép készítője
csak kérdeztem
szerintem ugyan az kanyar! vagy nem? dede ugyan az tuti Miért?
úristen nem félsz h buksz és meghalsz haver 50el esett ilyenel és ketté tört komolyan agyrázkodása lett.
A gixer-es képek ugye két különböző kanyarban készültek???
keeway bukód van??????????