Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a másik rs-t eladtad? Remélem tavasszal az RSssel jössz Madarasra?
Szeghalombol vettük 470ért. 2008 5. hóig műszaki, unis rendszám
grat a mocchoz rsata! Mennyiért, és hol vetted?? Annyira is merős nekem valahonnan!
fényképezd le a blokkodat és rakd be ide vagy küld el nekem emailben főleg a hengeren a kipu feletti rész érdekel
köszönöm azért van egyik lentebb mint a másik mert igy lehet állitani a rugóutat, vagy keménységet mert az egyik szárba olaj másikba a rugó van de visszafogom állitani egy szintbe
Helóka
van egy rs 125 repikám ami 2001.10-i,es van rajta egy 160-as polini henger,egy arrow dob és más semmi, nem akar 140-nél jobban menni,de a városba a másik hat 125-ös re 400m-es gyorsulásban min 100 métert rá verek, de a végsebesség a gyengém mit tegyek hogy a gyorsulsából ne veszítsen sokat és több legyen a vége kb:160-170
tényleg szép, grathozzá!!
de megkérdezhetem miért van a jobboldali telószár sokkal lejjebb engedve? teljesen egészséges?
gyönyőrű, grat hozzá és ezt is szarrátuningolni mint az 50est
Nagyon jól néz ki!

Az RS125 fórum mindenkit lenyom motorvásárlás szempontjából
megvan az RS 125öm
Persze, egyből fotózok majd , de csak estére tom feltölteni mert suliba leszek . Értelek én csak tod mikor már tudod h a tiéd, de még nincs nálad az vmi brutál érzés tud lenni. Nem is tudom h bírok majd ma dolgozni, úgy h a kis giccerem 200m-re lesz tőlem
Kornél, átérzem szenvedésed, de azért annyira még ne siránkozz, hiszen alighogy eladtad már jön is a Gixxer!! nekem a Futura után majd" 1 évet kellett várnom az RSre!! gondolhatod hogy hogy ki voltam már éhezve!!
Amúgy nagyon szép a Gixxer, majd tessék róla soksoksoksok képet csinálni!!! OK? és kitartás!! már csak 20 óra :D

Rsata!
milyen RS? mikori ?

Sland!
Jól beszéltek a többiek, nem lenne egy életbiztosítás az 50es Futura után az RS250, az egy vadállat gép... nem mondom h az RS125 egy erőgép, de tud meglepetéseket okozni!! Ráadásul ha megfelelően kákabélű vagy akkor jobban is megy mint az én 90+ kilóm alatt :D
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁááá nembírom már ........ El akarom hozni a gixxerem, látni érezni fogdosni kóstolgatni . Még 21 órát kell várnom
má beadta
hajráááááá, remélem faterod beadja a derekát
drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk druk
drukk,drukk,drukk,drukk
Srácok drukkoljatok most meünk RS 125öt nézni
na akk úgy mondom h 50esként van használva
jah akkor csak lusta fel tenni a rendszámot
El tudod mondani hogy ez az 50-es papír pontosan mit takar???
de az a furi h van forgalmia a motornak rendszáma meg minden ami kell meg jogsija is van a gyereknek.
komolyan 50esként használja