Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tehát scoefield hol gondolná a gyorsulást? nekem 19 kerben van egy jo helyem máshova nem igazán találnák el!
micsoda? :) én ne komáznám?miert ne?nem neki irtam...válasz erre... :) csak nem ertem mi koze a gengszterkedésnek a motorozáshoz? :D egyébként meg honnan veszi dani h gengszter vagy azt se tom :) és akkor meg mivan jo az :)
Scoe, kivel nem komáljuk 1mást ér miért,?

muti má a gengszteres képeket mostmár engem is érdekel :D
akor jól gontoltam:D sztem az gyáti mivel eléggé korródált kivülröl. szóval akkor ezekszerint csak a dob arrow. amugy menynibe kerul mostanság egy arrow (csak a dob) és menyni rezonátorral?
nekem a gengszter dolgokból csak a gengszter repp jön be de az nagyon :D
amugy merre gondolnád a gyorsulást?
Mé gondolom,hogy nem komázzátok 1mást Tyt-el?
Leszedtem a képeket,hogy megnyugodj
Bár nem vágom mi köze a képeknek a gyorsuláshoz
Mindenesetre nehezen képzelem el,hogy 1 RS-t lenyomnál!Sőt,még az én vasammal sem bírnál szerintem.Ha mégis meg akarod próbálni akkor majd jelentkezz!Én is kíváncsi vagyok
uhh ez hard szal rezonator tudtommal =leomlo,hangtompito tudtommal=dob
ha komoly volt a kérdés a rezó ami a hengertől kijön, a dobig tart.. a dob meg a dob. :D
ajajj inkább haggyuk a képeid alapján látom nagy gengszter lehetsz
és hol van az a rezó??
Látom Bp.i vagy!
Megnézhetjük,hogy az én régi AF1-em letudod-e nyomni
hatha a rezodra ra van irva h arrow meg a hangtompitora is az nem egy hatrany... :) akkor rendszer ha a rezodra nincs rairva h arrow akkor csak dob
hát ugy tudom csak dob. de lehet hogy rendszer:d nem tudom hogy dob e vagy rendszer. azt honnan láthatom? (mivel gyári rendszert még nem láttam, nem tom hogy ami rajta van az rendszer -e vagy csak dob)
ja és fontos hogy az rs sofforje 85kg legyen mint én:D
rs meg mondjuk a 99-05 közötti
es az se mindegy mijen attetel meg a kuplung h van beállitva...nah ja meg a pilota en pl rajtolni nem tok nem vagyok egy talma annyi biztos :D
rendszer v csak dob??
mikori RS? elég sok függ a pilótától, na meg annak súlyától.
sztetek a arrowos nsr-em százra otthagy egy csont gyári rs-t?
Rsata!
Sztem se a keménységéhez se a rugóúthoz nincs köze, csodálom h lehet menni így a mocival.
mind a 2 telószárnak milliméterre pontosan egy szintben kell lennie, attól függetlenül hogy az egyikbe olaj a másikba rugó van!!! szintezzed befele azonnal!!!
itt vanak a képekde telóval csináltam szal nem valami jó minőség.
david 46 vegyél már fel MSNre
Grat a géphez, jót vettél
Helóka
Van egy rs 125 replikám ,ami 2001.10-vi,és van rajta egy 160-as polini henger,egy arrow dob és más semmi, nem akar 140-nél jobban menni,de a városba a másik hat 125-ös re 400m-es gyorsulásban minimum 100 métert rá verek, de a végsebesség a gyengém mit tegyek hogy a gyorsulsából ne veszítsen sokat ,de több legyen a vége kb:160-170???????Já és kéne egy power szelep bowden és egy új olyan lapocska amit a bowden húz ki a hengerből a kipuff nyitására,ha tud valaki szerezni elérhető áron azt nagyon megköszönném.!!!A kék az 50-esem a másik pedig a 160-as.
Grat a mocikhoz mindenkinek látom mindenki most vásárolgat Rsata az új mocid egyik Kiskunfélegyházi haveré volt (ők hozták be) 2 éve akkor olyan bika volt hogy.............
Jahh amúgy meg tartsunk össze Rs 50-esek is azért !!!!
ja és még egy kép