Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

7000
ja, kicsit megkésve, de Joe grat a géphez odabasz rendesen
A breitling az tényleg fasza meg veszel 1 Rolls Royce-t ahhoz kapsz 1et! Ja amúgy Joe gratula mocidhoz, kibaszott atom zsír gép....
Jól láttátok az egy Fila Ferrari cipő 2004-es kiadás ...Azabaj h a 2005-st már a Puma csinálta és az nekem marhára nem tetszik mert semmi egyediség nincs benne ugyan olyan mint a többi Puma.

Miért ti nem hordtok órát motoron???
Nem Rolex amúgy hanem csak egy 50 rongyos Casio. Elég jól bírja már megvan 2 éve nagy óraszakértő barátaim mindenki azt mondta anno h egy szar de eddig nem volt vele gond. Ezt nem féltem szóval tökéletesen megfelel mindennapokra lehet ütni-vágni. Amúgy a kedvenceim : Breitling, Panerai , Frederique Constant , Doxa Majd valószinűleg karácsonyra fogom meglepni magam egy Doxával már kinéztem egyet

Ja a Rolexet nem szeretem mert sok a kamu belőle meg sztem kicsit le lett gagyizva az elmúlt évek során mert minden sutyerák maffiózónak is az van
( NA jó próbáltam már olyan arany Rolexet amit nem utasítottam volna vissza )
Omega
astron
Milyen Rolex-ed van Joe

Eredeti vagy Replika
Jó órák, bár én inkább Doxa órákat szeretem
A másik kedvencem az Eterna(nem túl ismert) de naggyon jó
Ez igy van a legjobb gép kurva szép az ujj rs szal jo a géped enyémre is jo volna ez az idom! nagyon zsir
Csak a képkedvéért ült fel
és felül rá a rolexben
hát én sajnos holnap nem leszek pedig megnézném mondjuk qrvára nem tudnék rá mit mondani. azt h 2ütemnél mire kell figyelni azt vágom, főleg azért mert megszívtam
Kösz a jókívánságokat, de én még csak holnap megyek megnézni a gépet. Ha minden oké akkor foglaló és jövő héten beparkolhatom a kis sárga vadállatot , teljesen transzba vagyok, asszem ma nem alszom.....
Én 1X láttam újságba Ducatisat
Ennek KB 2 éve azóta minden héten bemegyek megkérdezni hogy van-e
És mikorra lesz

Azóta várják a szállítmányt
De mivel útbaesik ezért mindíg bemegyek
jaja egyetértek robkka46 hozzászólásaival! sok kilómétert Joe-Z ill RsKornél!!
renaultosba vagy yamahásba nincs?
nem az ferráris fila cipő. nekem is volt oan anno
szép a motor.jó a cipőd lehet h csak én vagyok hülye de ferraris?
durva gratula
szép gép
Na itt vannak az első nappali képek...

Jelentem brutál a gép eddig azthittem tudok motorozni hát ezt most kétségbe vontam
Vki hozzáértő, nem tudna velem holnap délbe eljönni mocinézőbe?!?!?!?! Csabi, Bencce, vagy bárki?!? Fontos lenne, nem kell messzire menni tőlünk
Lehet hogy csak én gondolom úgy de erről a motorról még azért lenne vagy 10 kiló amit lekéne szedni, amugy eddig ez mind szép és jó.
képek:
Jah amúgy 1 órája értem haza Kecskemétről, kurva jót mociztam!!!
4000es szervíz megvolt, de most a másik srác csinálta a melót, és ezzel meg vok elégedve.. Érdekes módon, most full korrektek voltak a Natixnál, a végignéztem hogy mit csinálnak a mocival, közbe elpoénkodtuk az időt a szerelő sráccal.. ezzel párhuzamosan csinálták a másik szerelő srác régebbi RSV-jét, gyorsulásira készítették fel (le lett ültetve az eleje, meg kiszedték a hátsó rugóstagot és merevítették, stb) , elég kemény!! majd dobok fel képeket...
Szal 200km volt odavissza, fogyasztás 5,5-6 literre jött ki 110-130as tempónál.

Éljen az RS125!!!
www.scooters.uw.hu ... tudom javasolni az oldalt!!!!