Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Telóolajnak a Repsol Horquillas az a jó (nem bizti h így írják :) )
vegyél nyugodtan
ZsóóótiRs lenne egy pár kérdésem (vagy 1000)! Nem gond ha felveszlek msn-re? !
sziasztok!
már rég írtam ide ,bár akkor semm túl sokat,de most gondoltam írok,látom az újdonságokat,gratula Joe-Z az új paripához,csini:) ill RsKornél,jó rátaláltál erre a gixerre,ennyi pénzért,ha jó,akkor nagyon jól jársz vele,sok sikert!!
nagyon szép
Én megvenném, ha lenne annyi lém! R6 az álmom.....
jobb ha elkussolsz mert abból már 2 is van
én jövő télen cserélem le... illetve most lenne havertól 2001-es r6 qrva jó áron, de ha megveszem, akkor jövő évben számolgathatom benzinre a pénzem, pályázás meg nuku....
Csá Benccce! Sajnos neked nagy géped mindíg csak makettben lexx,,,,
hejj ez elég jó van egy pont ugyaniyen kis makettem
bazz sztem faxa és hozd el
na de valami linket h mit veszel vagy valami
Mindjárt hívom a faszit , csak kéne vmi emberke aki velemjönne megnézni és ért is hozzá...., mert nem akarok trágyát venni
Hát jah kár érte ....
De legalább el adtad gratula
kár érte....

na és mikor jön az uj?
Elvitték a motorom, hú gyerekek de fika látvány az üres garázs
én a Motul Racing B600 fékolaj -on filózok, ugyis sokat akarok pályázni.
csá nézz egy motordatát olyan teloolajat a teloba a fékhez meg ha fémfékcsövet teszel dot4-est. Benzinkuton motoros autosboltba mind1 dot4 es fékolajat kérj!
emberek miyen fékfolyadékot ajánlotok meg hol lehet venni, mert teszek fel fémfékcsöveket és akkor már lecserélem... meg továbbá elöl a telókba miyen olajat ajánlatos tölteni?
O.K. csak gondoltam szólok, hogy ne érjen meglepi. Ha van ismerős akkor nincs para.....
Na az durva mert nincs meg a gyári dob a csávó eladta időközben

Pénzzel mindn problémát át lehet hidalni , de amúgy Vater egyik ismerőse vizsgáztat úgyhogy nem lesz gáz ha arra kerül sor. Az összes autónk ott vizsgázik nem véletlenül
Szép vas! A gyári kipu megvan hozzá? Csak azért kérdem, mert engem hétfőn kivágtak műszakiról a Raptor dobommal együtt.
ja télleg hideg van.. basszki nem is kicsit..

holnap meg 8:30kor indulok a "kis" túrámra (kecskemétre), remélem nem fogok szarráfagyni...
zsííír

aztán vigyázni vele betyár!
vegyél fel inkább MSN-en

ennyi ember előtt nem adom ki a számom