Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondtam már, ahogy kölcsönadod az RRt egy körre már repülök is Balatonfüredre... :))
amúgy (idén már nem valószínű), de a köv szezonban van rá esély h elmenjek!
Miért nem jössz inkább füredre? :)
20e kereken.,
Mennyiért adnád?
bakker mehetek suliba :(((
legyen már péntek h elmocizhassak Kecskemétre!!!!
szeva,nekem van 34es vshb delortom kompletten szívócsonkkal,de a tied nemtudom beszámolni.üdv
SvenNSR!
Június közepén vettem a Kecskeméti Natixban!! Papír szerint 30lóerős. nem hitelre, 1ben ki lett fizetve!Jah és az ára 1,3 milla, de az áfát visszaigényeltük...
üdv
Szevasztok!!

Valaki nem tudna nekem szerezni 34es karbit?mivel sajna az enyémre az elözö nyomorék tulaj 28ast tett,és a gilardoni1-hez az nem vmi nyerö..:s

Odaadnám a 28as phbhrd-t és ráfizetnék..

Elöre is kösz
a polini is németböl jött szinte mindent onnan hozatok mert kurvára megéri csak az aprobb dolgokat veszem itthon Fanaticba
nekem gianelli rezó+arrow vég volt 33.... de a polinit 70ért újonnan vetted,hol?
kipuffot hozták nekem németböl zsirka uj csak leesett a kamionrol valami oknál fogva és megtalálták 40ért az nagyon megérte azt nemtom milyen skf csak azt tudom hogy skf
aha, értem. nem is akarok én tenni a mocimba 1gyűrűst csak érdekelt h mennyivel bír kevesebbet mint a normál. De amúgy ismered a mocim, annak még van ideje hátra a dugócseréig. A Motul 600 az mennyibe van és hol lehet kapni?
Egy gyűrűs dugót csak akkor tegyél a motorba ha komolyan tuningolod amugy fölösleges.Külön olajozáshoz szerintem a motul 600 a legjobb. Keverékeshez meg a motul 800 és a Castrol A747 a többit el kell felejteni.Most próbáltunk Castrol K997-es gokart verseny olajat de az nem túl jó 1:20-as keveréket kell keverni mert 1:30-ban nem ad elég kenést
Egyébként egy egygyűrűs dugó mennyivel bír kevesebbet mint egy normális?
Te milyen olajat ajánlanál külolajzáshoz?
70ért új hengerszett? olyat honnan? én most tudok 1 90%osat 50ért,arra pályázok.
a kiput használtan vetted??? és mien SKF csapágyat rakott bele???mert abból is van sok fajta
en se ugy gondoltam de hat igy azert nagyon sok port szivhat be foleg h nincs dobozba vagy nyaron elmesz egy szantofold mellett aztan cumi :D
kipuff az megvan már giannelli 70volt a hengerszett csapágyat azt nem cserélek mert azokat elözö tulaj cserélte mielött megvettem bizok benne mert mutatott számlát meg a régi csapikat megmutatta SKF et rakott bele ...
Egyébként egy egygyűrűs dugó mennyivel bír kevesebbet mint egy normális?
Te milyen olajat ajánlanál külolajzáshoz?
vmit még cserélsz a hengeren kívűl? kéne még 1 kipu meg ugye c4es csapágyak talán. mennyiért vetted a polinit?
De ez a porszívás ez nem úgy működik, hogy egy csomót beszív egyszerre, (kevered a porszívóval ), csak így hosszabb távon jelentkezhet valamilyen mértékben hogy gyorsabban kopik a dugó meg gyűr meg henger gondolom. Szal a teljesítménynél az nem számít h több port szív, de a sport szűrőbetét valszeg jó megoldás lenne. De úgysem jelentős és érezhető különbség hogy dobozzal vagy anélkül...
250ért vettem fél éve van meg és most jött el az idö hogy megujuljon már minden kész van rajta már csak hengert kell ráfüzni meg gumikat felrakni felnire me feketére lesz festetve a felni uj gumik elöl hátul uj lánckerekek+lánc ha a festö nem baszaxik jövö hétre nálam lesznek az idomok is és utána 7végén összepattintom ha minden jol megy és utána vááááááááá váááááááá váááááááá
Castrol R2-t
nem vagyok en abba biztos h jobban megy...ha port sziv akkor miert menne jobban??...inkabb sztem sport betetszuro kellene amitol valami pozitiv valtozas lehetne
én is akarok polinit...vmit még cserélsz a hengeren kívűl? kéne még 1 kipu meg ugye c4es csapágyak talán.