Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegyél már fel képet az RSedröl
aprilia rs powaaaaaaaaa the best 125 sportmotorcycle
Csao! Holnap ki jön Euro-ringre? Megyünk és jo lesz! Csabi????? ha vagy irj!
Dani
szerdan haromkor megrendeltem a ruhat es csutortokon 11kor suliba csong a telo es mondjak hogy mar itt is van nem rosz :)
Én egy honda nsr el voltam haver meg egy af1 el
:) hja kb. :) vannak benne olajos kötszerek meg ijesmik :D
phoneman szar az msnem
figy honlap megyunk kisvardara haverral ha raersz delutan tallakozhatunk
Ma láttam egy rs-t a hármashatár hegyen, nincs itt véletlenül a tulaj?
mi az msn cimed lenne pár kérdésem ha nembaj
Tyt énis kecskeméti vagyok:) ittlakok a NAtixtól kb 1 kilométerre :D. csak én tavasszal tervezem mocit de mindig ovlasom forumot:)
Nem lehet rátenni(tudtommal) mert szerepe van a henger működésében és az 50-eseknek nem lenne kellő folytása vele!
Csak 125-ös Rs-re jó,mivel kurvára nem sok köze van az 50-es blokknak a 125-öshöz. És az ár pontosan annyi mint mondtam 96000 ft
most hétvégén valaki euroring? jamal van kedved kijönni szombat, vagy vasárnap?!?! irjon aki akkar vagy ha már van valami tervezés szoljatok thx
ules alatt van.. ha az csomagtartonak nevezheto
én i raktam fini ferodot előre
jah és vasárnap is kint leszek E-ringen
csáó lenne egy kérdésem ugye 96" os apriliának nincs csomagtartója. mert valahol olvastam hogy, van de én nem hinném.
Nah ezt a kiput csak 125-re lehet tenni?????? v lehet 50-re is??? Mennyi a pontos ár??
Készül az Euroringes vidi
Ámen..
Enyém most kapott fékbetétet (fincsi Ferodo) láncot meg műszakit is
Nekem is azvan.. Rs..

Király moci!!! jövőhét pénteken végre mocizhatok egy rendeset, Kecskemétre :)
4000es szervizre viszem a drágát. :)

Ja és aki annó okosan megmondta h 1000km után széthullik, annak üzenem hogy 4000kmig kapta az érzést rendesen a moci, kapott rendesen a szájának.. voltam vele nyaralni nagy pakkal, meg mindenfele, de van hogy városba is sokat megyek.. és az égvilágon semmi baja, és az én nem éppen pillesúlyom alatt is kurva jól megy!!!!

Éljen az RS!!!! az összes!!!!
rx végre csak 120-140 között megy(áttétel függő) de addig bivaly...városba is jó utcai gumikkal enyém majd kap sm kerekeket...
valaki meséljen nekem erről az rsről! lehet nem is endúrót kéne vennem?
nekem az van
Srácok akit érdekel zsír új Gianneli kipufogórendszer karbon véggel gyáridobozban mindennnel (kollelktor rugók bilincs)az szóljon van 3 darab. 96000 forintos ár egy zsír új csőért szerintem kurva jó. Akinek kell szóljon akit nem érdekel arra nem vgayok kíváncsi.
(A hengtompítóról holnap csinálok képet mert az van egyik havromnak)
Fábi szombaton melózok, nem tudok menni, bocsi