Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá.

Segítségeteket kérném. Mit lehet kezdeni hogy alul erősebb legyen a gép? mert a sportkipuffal ugye föntebb erősödik és a fönti erővel nincs gond

Csak alul ...

És tuning elektronikával hogy viselkedik 5-6 között?
Mert most 6-nál olyan hirtelen jön az erő ...
Ha tuning elektronika van akkor egyenletesebb?


Lehet hogy ezek hülye kérdések de szeretném hogy kicsit jobban használható legyen városba

Minden tanácsnak örülnék

És 2T for ever
lehet hogy már holnap az is lehet hogy csak a jövőhéten.
kb mennyi idő mig megtudod hogy tudsz-e? vagy ezt még te se tudod
köszi
Ok szólok ha lesz Mitohoz kipu
60-80e rááldozok csak akkor valami fullos kipu legyen, ja és 1x is tudsz-e szerezni nekem kipuffogot
oké,köszi az infot
jaja olyanom van, hát kb 2 hete vettem akkor még volt bőven, zsír ruci
Nha Mitora nem biztos hogy lesz kipu. viszont RS-re tudok zsír új arrowot dobozban egyenesen a gyárból. Árat holnapra kérdezek.
igen csak az enyemen nincs rajta :) kerestem is... de nincs lehet vak vok
zsoti tudsz mitora is kiput, valami fullosat!
Valami tuti legyen aminek mély hangja van!!!
Ha tudsz akkor küldhetsz a kipuról képet.
mennyit akar rászánni???
én 1,8 baral használom de a gyár hátra 2 bart ad meg ha jól emléxem amugy fent van a lengővillán hogy egy és két személlyel mennyinek kell lennie a gumi nyomásnak
Tényleg ZsóóótiRs nem tudsz valami nagyon jó kiput?
Sajnos szinte végig kínoztam, mert ducatikkal meg hasonló erős gépekkel voltam, és szinte mindíg 11 felett voltam,,,, szegénykém,,,, de biztos ki égett a kipuff:-))))
B10EG van én azt használok.
Meghuzattad a mitot?
Na itthon vagyok!!! Ma több mint 400km-ert nyomtam le a Mitocskámmal, Mátrában is voltam,,,, Elmúlt héten 30.000-ret motorztam el,,,,,,,, JA::::: 8.-án megyek Eringre délutánosra assszem!!!!
meg egy kerdes elöre hatra hany bar guminyomas a legoptimalisabb?

Kornel mijen ruhad van?Shox Arrow-ot vettel te is nem?nem tod van meg?mert csak szombaton tok felmenni szal pont az akcio utso napjan szal ha nincs akkor nem megyek fel feleslegesen :)
csá nincs veletlen BR10EGV vagy BR10IX NGK gyertyad?mert kellene ha van keznel :)
Nah bazz enyire kelendőek lesznek a rendszerek . Akkor legközelebb minimum 3-at hozunk kettőre már tuti van vevő.
Vagy bemész az apriliához és hozatsz újat 100ezerért.
a sport rendszerhez kva nehéz hozzájutni, szal így nem hiszem h fogsz találni h hááát, lehet h kell, mert ha van valakinek eladó azok napok alatt elmennek.