Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sem értem h mit tehermentesít esetleg az oldalstandert meg a hátsó gumit
van elsö-hátso emelö,ha sokt áll a motor gumiknak is jó ha nem érintkeznek a talajal.
Azt én se értem ha a hátulját felemeled mér tehermenetsíti az elejét

De sztem arra gondolt hogy az elejét emeli fel ...
bár azt nem értem h elöl a telószemeringeket miért tehermentesítené, így h megemeled a hátulját inkább mégtöbb súly jut rá...
értem... mondjuk én azt tervezm h csinálok egyet apával... 15E ft egy szar darab vasért, abból 2X e-ringezek... nem egy bonyolult szerkezet.
15 apronal talaltam egyet 4000 ezerert :) Natixnal ijen lehuzosok ? :)
azert mert kicsereltettem a teloszimeringeket es ha igy all akkor tulterheli oket es megint fojt belole az olaj literszámra es a motoremelo tehermentesiti :)
jobb így a tárolása, stabilabb, jobban néz ki, és sokkal egyszerűbb a láncápolás, felnitisztítás, stb...
miért jó ha motoremelőn álla moci?
Húú hétvégén is vezetek mert ma megcsináltam a rutint és jövőhéten meg már vizsgázok forgalomból...
a Natixnál vettük, amikor elhoztuk a motort.. hogy mennyi volt?? jó kérdés, nem akarok hülyeséget mondani.. ha jól rémlik az emelő 15 (?) ezer, a tartozékok plusz egy két ezres.
Tyt hol szerezted a motoremelöt es mennyi volt?
nah jol jartam pecsen a hondanal is forgalmaznak ugxanijen ruhat ugyanennyiert...aztmondtak merjem le a derekboseg,mellboseg,meg karhosszusag,labhosszusag,testmagassag,testsuly,vallszelesseg ( ) es megmondjak mijen kell van minden meret minden szinbol :) jovo hetre vszinu meg is lesz :)
na jó menjetek 8-án
nem lehet tudni h az aprilia mikorra szándékozza behozn ia cuccokat,,,
a faszt mentek 8-án:) 21-én mentek h én is tudjak jönni
angol esetleg akad...
jamal euroring?
Hi srácok

Van valakinek magyar használati könyve

Mer a télen úgy sincs jobb dolgom mint azt olvasni ...

Mer nekem van Ukrántól kezdve Szerben át a Románig minden Féle csak magyar nincs!

Ha valaki megtudna dobni 1el az jól esne E-mailbe vagy akár hogy ....
Hú az Sv650 se kutya újfaluba.
Lehet h lesz erre is de majd csak tavasszal még nem biztos az oldalidom
itt ujfaluba is van SV 1000S 2 YOSHIMURA dobbal az se kutya oanokat visszalő... de erre vett az ürge oldalidomot
Persze 1000S 2 Raptor dob szükítő nélkül Hangorkán és bemelegedve motorféknél 30cm-es lángok motorféknél
na az király 1000es ugye?????
és engem ki felejtesz ??? XD
Haho mindenkinek!!!!!

Szerdán meglesz az Sv

Majd dobok fel képeket
Ja állat a gép hihetetlen mit megy