Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy meg szerintem kurvára nincs hozzá közöd hogy kinek honnan van a motorja... Én is apucitól kaptam, de magamnak tankolok, ők csak az olajat állják... És amiket kell rá vennem azokat saját pénzből veszem. Szóval szerintem te vagy 1 elkényeztetett suttyó...
nemŰszÁj 90 kerdŐjelel irni de nem is zavaro kŰlfŐldon ,.
Én is allergiás vagyok az ilyen dolgokra, hogy nem tud írni, mert ok ha elront 1-2 betűt, de az benne van...jó mondjuk én kussolok mert van gépírói vizsgám (viccet félre téve, komolyan van )



Amúgy meg ha ennyire nem értesz a motorokhoz, hogy, hogy kell 1 hengerfejet lehúzni akkor elgondolkodom rajta hogy minek is motorozol.... Tőlem viheted szervízbe, csak ilyen egyszerűbb dolgokat, illene tudni megcsinálni.
és külföldön muszáj 90 kérdőjelet írni?
Nekem sem csak apuci vette, de ez nem tom, hogy jön ide. Itt majdnem mindenkinek ő vette egyébként vagy szülői hozzájárulással. Mi ezzel a probléma?
DE ÉNEKEM NEM APUCI VETE A MOTORT.
Nem vagyok paraszt csak kűlfőldi.
végre valaki elmondta Neki a frankót. engem is zavart már...
kilien eddig nem szóltam h nem tudsz gépelni. nem szóltam h szavakat elválasztani sem tudsz. azért sem szóltam mert oyan helyesírással írsz mint egy tróger talicskás paraszt, aki életében nem látott még nyomtatott betüt... most már viszont a faszkivan de tényleg h a fórumot is szétszeded az egész oldalt szétesett mert 500 kérdőjellel sírsz!
Ha sok pénzed van akkor szedd szét, ha nincs akkor menj vele így
nemtudom hogy mit is csinÁjakmert a motornak ugyan ojan hangja van mint az elŐt mielŐt megszorult volna es ugyan ojan ereje is van nemreg let teljesen velÚjitva nincs bene meg 600 km sem nem igazÁn szeretnem szedszedni nemtudom szerinted szet szegyem vagy hajtsam igy es majd lÁtom hogyviselkedik szerinted?,,,
Egy debreceni kissrác is így járt a robogójával jött ki szoboszlóra és útjözben egy pillre megakadt neki de utána letudott jönni még vele neki hónolni kelett a hengerét és dugót is cserélni kelett
a henger fejet érdemes lehet lehúzni hogy lásd mekkora csíkot húzott a dugó és henger egymásba
megragat egy pilanatra de mikor elengete ugyan ugy megy szerinted erdemes szet szedni
Mitóra még nem sikerült semmi konkrétat intézni azt mondta az olasz amint lesz szól
csáó zsoti tudsz valami fejleményt?
elejet is meg hatuljat is
Arról van szó hogy a motorod szépen össze akadt
Én már annak is örülnék ha itthon lenne
nekem kicsit necces felhozni a szintemre (én a tetőtérben lakom)... :( pedig szívesen tárolnám itt!
na húzok mocizni :)
most 7végén jön vki euroringre?
eddig ketten biztosan vagyunk
mi nálunk jó helye van a mocinak mert a ház alatt van a pince kocsilejáróval, és ott a kazán miatt mindig meleg van az egész pincében és a virágoknak is jut helgy meg még egy pár motor elférne.
Hát vannak akik itt jobban értenek hozzá. valószinüleg nem kapott elég olajat, húztad a gázt amikor történt, vagy gurultál?
mindenképp nézesd meg h mi lett a hengerrel...
hello bencce vsn egy kerdesem nemtudon menyire ertesz a motorokhoz de lehet hogy tudod hogy mi van mert neked is ketŰtemŰd van ,van egy apriliÁm af 1 nemreg let felujitva 600km mentem vele es odarÁntotam neki egykicsit ws egy pilanatra 120kmh nal megszorult amikor elengete ugyan ugy mŰkszik a szerkezet mint elŐte szeritet mert volt ez ,vagycsinÁlt valami nagyob problemÁt a hengerbe vagy a fŐtengejben .
Nekem csak a fűtött mellék épületet sikerült kibuliznom anyám nem engedi hogy behozzam a nappaliba azt mondja nem lesz hely a virágoknak.Mondom neki köszi a gazaidnak bent kell lenni d az én mosim az legyen kint a hidegben
én is erre gondoltam h inkább a gumiknak jó... már csak azt kell elintéznem h bevihessem a nagyszobába... mivel a hideg sem jó a gumiknak...