Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi volt?
Ha a dobozból kiveszed a pipát akkor is ugyan olyan zsír hangja van amúgy.
Mire fogod használni? pályázol?
mit használtak milyen olaj? Arol2T vagy sprint??
teljesen mind1 az élettartam egy szezonnál többet ugy se bir ki és igy jobban is megy meg a hangja is zsirabb
Nah ezt teszi a nem megfelelő olaj. Amugy ez RS-be való egygyűrűs SP dugó
7000km volt benne meg kapta az ivet is rendesen pályán is utcán is már megvan az uj szett hozzá polini csak még fejlesztés alatt van
Azért jobb a gyári szűrő, mert az nem enged be annyi port mint ez, és a portól pedig jelentősen csökken az élettartama. Én ha már sportlégszűrőt tennék rá akokr olyat ami szivecsos körbe.
Sziasztok! Ma mentem kocsival a Népfürdő utcában (ez megye fel az Árpád hídra pl) és egy rendőr szirénázva állt egy Rs mögött, olyasmi volt mint JAMAL-é, aztán asszem ugyan azt láttam, amikor jöttem haza 11-esen Szentendre felől Pestre, ott ment el mellettem a dugóban az Omszki tónál,,, Na ki volt az????
hu bazzeg ebbe hany km van hogy volt ez hasznslva?
96os évjárat miért rakjam vissza a gyári szüröt??? szép a dugóm mi?
most rövidebb áttételem van mint a gyári és így 185 a vége.
nekem ojan van :P mijen az áttételed?mennyit megy vegre?vagy azt inkabb nem probalgatod?H%..hanem inkabb kanyarogsz :)
nem 28-assal is elég űtős de a 38-assal brutális egy 34-es lenne az ideális és már fent is van a bevásásrló listámon
38as minek akkora?csak igy tudod kihasznalni az SP blokkot teljesen?nem fogyaszt kicsit sokat ?
jah elég az nekem is az van fent csak porrá perforálva meg egy picit át va alakítva hogy fel lehessen tenni a 38-as karbira
en a gyari szurot visszaraknam izibe :)))) egyebkent szep lehet..mikori evjarat?
25ért festik baráti áron ismerös itt egy kép róla szétkapva szegényke
hello Tyt! Mikor vetted a szépséget? Mennyibe volt, hol vetted? Hány kw a papírja? Részletre? Írj! Köszi!

Motoros üdvözlettel: gabi
Nem azért nem lehet levenni a kipufogót mert eltörik a gyűrű hanem azért mert elolvad a dugó! 2 üteműnél persze!
na mivan srácok, még mindenki alszik?
Egyébként kösz a tanácsot, most olvastam, de nem merttem mennni vele rendszer nélkül, mert amint beindítottam azt hittem megsüketülök, alapjáraton
Szép moci, elég jó állapotban van, la. is úgy néz ki külsőre. Bár nekem nem nagyon jön be, én inkább maradok az rs-nél. Amúgy hanyas évjáratú, mennyiért vetted és mennyit megy végre?
Mennyiért festik???
Új képek az Adatlapomon
Te miről beszélsz Kedden vizsgázok forgalomból baszod.. utána vége.. jön a tél szal kell valami amiben van fütés és stabilabb csúszós úton