Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Full 600-as kidolgozás" de 50-es méret
szerezz jogsit és nyomhatjuk!
jah mostlátom nem a Tiéd az RS.. hát soksikert egy ilyenhez!!
Jah sajna most először a 4000es szervízt kéne elintéznem, utána meg már kitudja milyen idő lesz.. de ha idén nem is, jövőre benne vok egy taliban!
Csabára nem jársz

Ma voltam bent az Apriliába és volt 2006-os RS 125 (olyan mint a tiéd)
Kicsit nagyon szép gép!! Full 600-as kidolgozás!!!

Majd jövőre ha lesz jogsim nyomhatjuk 1ütt Tyt

Orosháza nekem 40 Km
Dave, most látom h nekem szólt...
Furcsa is volt, mert a Kornél Budafoki..
Nem ismerem a lakhelyed, de szoktam orosháza fele moccozni!
ja és köszike! A Te RSed is kurvaszép!! jó lett volna ha énis ilyennel nyomom annó a szimó helyett :)
És véletlen ha motorzni akarsz messezbb akkor én szivesen megnézném a motorod és eljöhetnél erre!!! Vagyis jó lenne ha egyszer el jönnél erre! és megmutatnád a vasadat!! Mert nagyon kira!!! Nah mit szolsz?
thanks
Én meg Csongrád megyei, Orosháza ittvan 30kmre!
shox.hu/webshop/index.php
Most 39900 én most februárban 30-ért vettem
Jajj de hülye vok! Nem Rskornél hanem TYT!!! Ne hari! Csak elírtam! bocsikaaaa
RSKornél! Te töllem kb 30 km-re vagy! Énis Béksé megyei vok! Kaszaperi! Tod hol van? Orosháza mellett! Csaba irányába! És tök kira a mocid!
Mennyi volt ez a shox os kabát??
Nah annyit a shoxos cuccokról hogy nekem is S-es dzsekit akaratak adni(poén 186cm és 70 kiló vagyok) csak abban levegőt nem kaptam azt mondták jó az úgy mondom köszi nem te vagy benne. Végülis L-est vettem és kurva jó elkezdi a csaj majd zavarni fog motorozás közben mondom persze nem baj az. Eddig semmi bajom nem volt vele nem zavart utcára iskolába járni jó amugy nem sokat ér.Majd jövőre egy Axo versenyruhát beújítok meg egy csizmát és annyi az jó lesz egy darabig:D
jah nem vágom, pedig amugy Mes és Les ruhákat hordok biztos elméretezték
Elhiheted hogy raknék fel képet szívesen CSAK
1. -Szombaton elfelejtettem csinálni ...
2. -Azóta bent áll az "elfekvőbe" ahol nincs ablak és a hely is kicsi (csak a hátulját látnátok ...)
3. -De amit kikerül a napfényre csinálok képet!!!


És tavaszig nem használhatom
Mer addigra lesz jogsi és addig nem enged Anya ...

De szombaton mentem 1 pici karistot
Bakker RSKornel, mekkora vagy Te? eleve a shox ruhákra nagyobb számot írnak, és így kellett Neked S-es?? huh :D
az enyém XXXL-es!
vágom!
Képet igazán mutathatnál a gépről!

15évesen hogy örültem vóna egy ilyen gépnek
Sztem már vagy 1 hónapja csak állt a motor.

Meg sztem életébe töltőt nem látott.
Meg azt is vedd figyelembe hogy a tied új! az enyém 3 éves!!
11,1?? nem kevés az??
nekem amikor nem jár a motor több nap állás után is 11,8 amúgymeg ha jár a moci akkor jósok!
én is valahogy így jártam ma 111et felkiálltó jeleknek néztem már megijedtem hogy mi van
Nézegettük a Folyadék Kristályos kijelzőt, és mutatott 11,1-et. Úgy gondoltuk az a fogyasztás ...
De nem hagyott nyugodni.

Megnéztem a kezelési könyvet és az az akksi töltöttsége.

Már kezdett hullani a hajam hogy 11et eszik
Az én méretem S-es, figyelj oda ha veszed a méretre. nekem baszottkicsi volt az S-es nyomta a tököm a hátam és a vállam, aztán egyszer eláztam és most pont jó mindenhol. Kérd ki az eladó segítségét nagyon rendesek (és dekoratívak is)
oké,köffke csak azert kerdeztem mert nagyon kecsegtető ajánlat es ha nincs akkor feleslegesen nem utazok fel pécsről bp-re meg vissza...raadasul azt se tom mijen meret kell ha tudnam mar megrendeltem volna,de ugy vok biztosabb felproszálni..akkor utso akcios nap felmek...remelem lesz...szin is mind1 lenne csak legyen nekem megfelelő..neked mekkora meret van?
sokak szerint a nagyobb Polini henger szett kb nem er semmit illetve ugyanolyan lesz mint a gyári de sztem a te problemad pont orvosolja mert azzal sztem nyomatekosabb en is igy vok es probaltam mar ki ojat ami 125 ccm es anna is az a jelenseg ami nalad...nalam egyenletes(lenne ha normalis höertekü gyertyam lenne,de az mar mas kerdes :) )