Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd hozzácsapjuk a legközelebbi E-ringes hülyülést és akkor, csinálunk egy bestof vidit, kiadjuk, milliárdosok leszünk és veszünk nekem belőle motort (sokat)
kazettát Kunszentmiklósra
micsodára vigyek mit hova?
nyócadikkán nem?
Kornél ha vki lehozza bp-től 50kmre akkor meg tudjuk csinálni az uncsitesómmal szgépre, mert ők ezzel foglalkoznak és komoly gépeik vannak. Ha gondljátok megoldhatjuk.
Mikor megyünk?
megyek vasárnap ha minden igaz megkukolom
Euroringre :)
Na akkor hova megyünk motorozni srácok?
Jah a vidi jó lett csak nem tudom gépen lejátszani, csak a kamerán....
Látod Fábi rendben van a sorrend a képen . Hát max akkor megyek 8.án ha nem viszik el most 7végén a mocim, mert most van 2 érdeklődőm a hétvégén jönnek kukkerolni
ne.
szal en vegyek 125/50et??
Akkor nem buksz le ha a rendőr 1 analfabéta! Ha 1 kicsit is ért a motorokhoz akkor tudni fogja...
Ha 125/50et veszek akkor mire kell ügyelni h ne bukjak le??? Mivel lehet lebukni? hogy eleht észrevenni?
Orosháza nekem 12Km
Nyomhatjuk majd 1üt!
Nállunk sincs semmi ! De lessz cross pálya!!! MEgyek a simóval
de fasza nektek közel vannak a pályák! itt bezzeg még egy kibaszott gokartpálya sincs
Ferdébben áll . de akkor azt is vedd figyelembe hogy előrébb van kb 20 centivel
kornél videó milyen lett egyébként ? azt is szivesen látnám
és remélem jövő héten (okt 8) jössz euroringre
meg sokan mások
infoért írjatok
minél többen annál jobb
Csak azé látszik úgy mert ferdébben áll a 125ös rs mint az 50es sztem! De élőben nem néz ki úgy! sőőőőt
Nah akkor egy kis illusztráció. A képen látható motorok:
RS125;RS50;SXV;RXV

Amugy Tyt te mia faszért veszel mindet magadra ha már 2006-os RS-ről van szó????
Zsóóti, érdekes álltam már "97es RS mellett és az semmivel nem nagyobb....

de te biztos olyan kurvajól tudod.
jó lenne ha ha az enyém lenne de sajnos nem az
MOst fogok kapni egy tzrt vagy egy rst! 1 hónap mulva! Nah hallod van msned? ha van vegyél fel és megbeszéljük! Ha szoktál erre jönni akkor jó! Kaszaper 10 km re van orosházától közel van! Ha mostanába fox erre jönni akkor szolsz és megbeszélünk egy találkát ha oylan 3-4 hét múlva akkor kimegyek eléd a simoval! (mert eggyenlőre nekem is az van ) (azé 3-4 hét mulva me akkor lessz jogsim és akkor már mehetek!
Nah mit szolsz? de nekm úgy lenne a legjobb ha elkanyarodnál erre énemg kimennék a kaszaper táblához és akkor tuti h nem tévedsz el! ha jössz erre mostanában környékén .... ( ez az utolsó 2 szó ez eggyütt nagyon jó nem?)
Nem rajtam múlik!!!

Amint mehetek kezdem el!!

De hogy bírom ki tavaszig