Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tok képet felrakni még mert festönél vannak az idomjaim meg gumikat is fel kell rakni meg a blokkja is szét van kapva ha elkészül a drágám azonnal tolok fel képet érdemes lesz megnézni mert elég betyár lesz...
Csá

Szerintem ne vedd le a komplett rendszert mert eltörhet a gyűrű!!!

A hangtompítót leveszed azzal semmi gond de a rezó maradjon!!!!

Amúgy rossszabbul megy hangtompító nélkül is ...
de 7-8 fuu nem tudom milegyen, jamalal mivan még mindig kurváskodik a jogsin ?
Haggyad már, nekem sincsen rendszám,,,,, Nem azért jönnek, hanem oktatni pl,,, a Dunlop nem 7-8???
most lesz donlup kupa hungaroringen okt 8-9 , lehet nevezek jön mitogeri is . euroringre pedig ha ilyenek lesznek amit irtál sztem tuti nem megyek.. mert rendőrőktől kivagyok , nincs jogsim , se rendszám , ja és még decemberig elvileg elvagyok tiltva a motor vezetéstől de hát azt hagyad
nemtudom mi legyen még gondolkozok!

ja tényleg csak 1er
GYere 8.-án, mert lex elméleti oktatás is, meg rendőr motorosok oktatnak stb stb és csak 7000 asszem, ha érdekel vegyél fel msnre vagy valami
2szer láttál??? Na mesélj:-)))) Ezek nem nagy esések, szinte semmi baja moccnak, csak kicsike kis csúszások,,, 2db ez nem olyan hűűű bazeg majdnem meghaltál, sok kicsi, nem egy nagy,,,,
és kölönben sem ugass mert ingyen és bérmentve kaptál tőlem egy 10X leért térdkoptatót. kb 4 óra múlva taccsra vágtad pedig mondtam h vigyázz rá mert tőlem kaptad
8.-án megyek Eringre!!!
kb 5X voltunk visegrádozni együtt ne magyarázz
azért van szerivezben mert már annyira kihasználom h nem bírja
én viszont 2X láttalak taknyolni. nem azt mondom h gáz h elesel, hanem azt h oyan heyen esel el ahol megdögölhetsz hüyegyerek. jamal szépen kibuckázott a pályán.. nagy szám. te multkor éppen megáltál a szalagkorlát előtt most meg mázlid volt h nem jött senki szembe. kivel fogok utána mocizni te fasz?
csaba nem akkarsz még idén menni ringre?
Pár percre be szabad inditani, de hosszabb távon szétfözheti a hengert elvileg
Azóta egyszer voltam Eringen, már oda figyeltem rá szóval nem, nem tudtam, hogy hogy kell elsőre, de aztán szóltak, hogy spiccen kéne:-))))
Örülök hogy van lábam ami leérhet:-)
ó, nem láttam
és azóta is leér?
Talán ha elolvasnád mi van írva a kép alá,,,,,,
A sok kis rossi egymást osztja
Csabi, a csizmád leért, ez remek, talán nem kéne úgy lógatnod a lábadat(az egyik képen látszik) bár gondolom ez csak azért fontos, hogy elmondhasd, azt miért nem írtad, hogy a többi testrészed hányszor ért már le?
Majd ha annyit motorozol egy hónapban, mint én egy hét alatt, akkor pofázz pls,,,,
És ha nem adod be szervízbe a motorodat hetente egy-egy hónapra akkor is beszélhetsz
Egyszer jöttél el Visegrádra akkor is eldobtad,,,,,, Na mind1 ne idegelj már mindíg ezzel,,,,, köcccce

Mindíg ezen lovagolsz, hogy hűűű ki hanyadszorra dobja el a motort,,,,
Hy! Valaki aki ért hozzá meg tudná nekem mondani, hogy be szabad-e indítani a mocit kipcsi nélkül? csak kipróbálni hogy úgy hogy megy, nem lesz tőle semmi baja?
tudod ez oyan h megy megy jól, de akik buknak azok 0 pontot kapnak a verseny végén

geci jól ki fog téged osztani egyszer egy szembejövő autó... akárhogy is számoljuk ez a 3. taknyolás mert hüye voltál és eddig 2X törték össze úgy a mocit amire azt mondhatjuk h a másik hibás volt... szal 5
És nme tudtok olyan helyet ahol 50-eshez kiput lehet kapni?????????????,
Gergő!

én meg Vásárhelyi és tökre örülök h mocizhatok egy nagyot Kecsóra (bár tegnap is oltári nagyott moccoztunk Nórimmal)

ha az én MSNemet kérdezted, akkor : tyt@vnet.hu
Ez a Csabi nem esik minden héten,,,, csak geci jól osztja és benne volt még a tegnap elötti pályázás és úgy ment fel Dobogókői szerepentinre és kanyarban lapon volt és kurvára észrevette 90-nél, hogy csupa salak az út, de már kurvára késő volt és rögtön csúszott át a szembe sávba,,,,,
Üdv.: ÉN
ez a csabi minden héten elesik????
tegnap megint elesett, szóval nem hiszem h menne...