Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a stoppie ...
stoppietól nekem már az elején szétment a szimeringem...

csaba összetörte a felnit, nekem meg kikopott a tehermentesítője vagy mi a rákja. és attól lötyög az egész fogaskerék...
sokat stoppie-znak
most nemazé ,de ti mi a faszt csináltok a motorral ,hogy a felnivel gondotok van (pl:bencce,csaba)???
Van itt vkinek egy "06-os Rs-e??????? Az írjon pls, hogy hogy megy ienek!!!!Thx
nem jó a hátsó felnim
sziasztok szombaton euroring !!!
kornél, bence, csaba számítok rátok
Benzint én fizettem kemény 600ft volt úgy h nem álltam meg egy percre se
PEEEEEEERsze megőrültél RS-el . Jólvvan szombat délután rendelj pizzát 5 és 11között ha te már 11. kerület vagy akkor 300ft a kiszállítás amit én kapok
És mindenki aki 22. 11. kerben lakik rendeljen pizzát tőlünk (de csak mikor én vagyok )
én is ezért kérdeztem a fizut,mert van ahol adnak benzin pénzt is
én itt egy helyi pizzériában, tegnap voltam először. Meg is kaptam az ívet rendesen, 5től tizeneggyig szusszanni se volt időm. kerestem kb 7ropit. Motort kaptam, elég jó kis 25ös robogó, csak a fék olyan h lábbal előbb állítom meg a motort. fárasztó tud lenni, de nekem bejön
és meyik pizzériánál? ugyis a környéken van aztán rendelek majd tőled... kapsz borravalót is ha szeretnél

Az Rs-sel futárkodsz? mert szerintem azzal qrvára nem éri meg, minden pénzedet amit keresel rakhatod a benzinreé-.
én is azt akarom csinálni jövő nyáron...hova mentél,milyen a fizu? mesélj róla kérlek.
nekem dettó ugyanaz van

Jelentem pizzafutár lettem
megrendeltem a ruhat S-es lesz :) es legkesobb jovo het szerdaig meglesz jah fekete-szurke :P
nem tom én már ezt az egészet nem értem.... jó is h lassan minden kicserélődik rajta...
Hali MINDENKINEK!
nekem egy 98 as RS 125-höz kellene hátsó rugós tag, ha valaki duna segíteni ez ügyben, akár van neki, akár bontóból, az nagyon megöszönném...
előre is köszi a válaszokat,
Üdv: ZSoZSo
na megvan az SV
Zsóóóti, kipuff mikorra várható? mikor jártok olaszban?
Bennce ez azért van mert a tiéd egy olyan darab amit a raktárban fellelhető különböző motoralkatrészekből raktak össze Exterma váz de már ujabb idomok stb
Azért szarakszik ez ennyit héééé
és külföldön nem szoktátok tördelni a szöveget??
Rohadt életbe... ezt én sem vágom... enyém 95-ös. de már szívlámpás. viszont a vázra rá van írva h extrema.... pffffff azt sem tom miyen alkatrészeket vegyek hozzá. rohadt életbe.
Nem mind!