Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

benne van a papírjában meg bele van ütve pár helyre
jaja
a trapézlámpások extremák
Na nemtudtok akko címet ahol gumit meg bukogombat lehet rendelni mert az előzö cikkek nem voltak nyerők ??
Miota legyártották
az RSed mióta Extrema???
Nincs olyan gumi az oldalon pedig csa sima átlagos sportmax II d204
ok
Oda lehet felfogatni, ahol van az a kis csapszeg szerűség aminél az oldalidom egy ilyen csőszerűséggel van rádugva. Na annak a külsejére szokták. Nemtom érthető volt-e. de amúgy erről már volt szó itt a fórumon, és linkeltem is be bukógombát rs-hez, amit lehetett volna rendelni asszem e-bayről. Ha érdekel keresd vissza mert én meg nem keresem még1x.
vagy pasztoy tol is tudsz rendelni
www.gumihaz.hu/
innen lehet rendelni
RS 125re lehet bukogombát rakni???!!! az qurva jó és hova lehet felfogatni???
Öö használtan is jó.
Újonnan vagy használtan?
Jah meg bukógombát szeretnék venni a mocira tudtok netes címeket ahonnan lehet rendelni?
Szevaztok!!
Nekem is Rs-em van szal regeltem egyet én is.
Nemtudjátok hogy hátsó gumit honnan lehet rendelni a neten?
ez jo kérdes,mostmár bánom,
henger tuti nem kell...meg lehet azt csinálni akkor is ha szar..miért nem vettél hozzá polinit?
Olaszból hosztam az alkatreszeket jo kelet volna hogy legyen,szet szedem mingyárt ,ha valami kel hozá jővő honapban ugyis megyek hozok hozá remelem hogy a fotengelynek nemlet baja,sőt őrulnék ha a hengernek sem mert kint is drága hozájúk minden.
na kijavították...
akkor lehet hogy vmit elkúrtál...
kőszi rendes vagy, amugy en raktam ősze eszt a motort
Mozillával nem csúszik el
de majd igyekszem megtanulni magyarul irni .
Nem a kérdőjel zavar, hanem az, h elcsúszik az egész oldal nem látod? mert az összefüggő dolgokat space nélkül nem tördeli a fóru motorja, és az egész kicsuszik.