Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még nincs meg az rs-em, még nem biztos hogy kell rendszer de majd ha meglesz akkor írok!!! kösz az infót!!!
mien RSed van?? képed van? Zsóóótirs majd tud neked rendszert! estefele biztos itt lesz a fórumon
Hello!!

Ha valaki tud Rs 125 sport rendszert az írhatna ide a fórumra vagy a hxandras@freemail.hu-ra!!
Kösz!!
most szombaton nem jön valaki euroringre?
töltsd fel hátha...
itt van minden: www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...
Kornél!sector galériájába föltehetem a motorod hogy eladó?hátha valaki meglátja ( www.6600.pbk.hu )
Jaja, az még tűrhetős.. , remélem gsx-r-rel megyek veletek najó ennek az esélye kb 1% , de ha holnap megvennék a motorom és a jogsi elsőre meglenne akkor simán
meglestem és mire kész a moci 16-20 fokot mondanak... az okés még...
KawasakiZX10R!!
Én a kecskeméti natixnál vettem a moccot, ott aszondták nem is hozatnak oda 15 lóerőset, mert 300rugó kivenni belőle a fojtást (ezt mondták).. ehhez ki kell cserélni a hengert, rakni kell bele power szelepet, meg ezmeg az, szóval nem olyan egyszerű...

Szóval az enyém 30pacis változat, azzal a kis gonddal, hogy fojtott elektronikával adták, ami 5 és 6 ezres fordulatszámon elveszi az előgyújtást és ott van benne egy kurvanagy lyuk.. nekem ezt nem vették ki az 500as szerviz alkalmával, és amikor rákérdeztem, igen bunkón közölték hogy kiveszik belőle ezt a fojtást, de ugrik a gari...
én magánkézből vettem bele másik elektronikát.
nagyjából ennyi
Áhh én most nem megyek mátrába mert mocskosul fáj a nyakam. Én is csak azt tom mondani h vigyázz Csabi kanyaaar .
Hű bencce hallod én már köv hétvégén is mennék pályázni ha lenne pénzem . Októberben necces lesz a jóidő sztem
hej de jók lettek a képek!
blackdragon jó lett az uj festésed! Kifizette a srác aki oyan jól eldobta a mátrában?
remélem nem 3 héten belül akartok pályázni menni, de utána jövök én is... remélem oktoberben is lesz jóidő
csabi! ismerős a hangtompítód/acerbis / nekem is az van rxen...na meg ott a képen az új rendszer is
Na csabi tetszenek a képek?? Holnap a mátrában csak ésszel nagyon ok?
És alázd a kis 250 es banditokat mint ma! Kornél te is mész holnap?
Dani
én igazság szerint a én a dunlop gumi nekem most nagyon bevált a pirelli mt75 nem anyira, de még sport demonom nem volt majd nem sokára kéne venni. pedig májusba vettem rá és már így is szóltak hogy kopott pedig még egy pár ezer km-t még kapni fog az a gumi
ja ok akkor azzal kevertem
a pirelli MT 75 13-17 ezer de az fos az rs 50ekre tettek gyárilag azt
nem most esett le...én úgy tudtam 13-17 a guminak az ára
jaja , igazad van rámvertél fél kört
Kurvára idegesít a majrém...nemértem 1ccerűen h ha az elsőn 0 rinya akkor h a vérbe lehet hátul még 1cm?? rossz guminyomás?? vki ötlet?
pfff pfp fpfp fp fp az öklöm fog belendülni:-))))) Míg bemelegítettem 4szer előztelek meg
neeeem nem előztelek meg, max fél kört vertem Rád, jó voltál
gumik le kell tölteni az árlistát ott vannak
kb 9től fél 1ig
Hát igen Csabi megkért h menjek 1-2 kört h bemelegedjen a gummája, és túlságosan belelendültem.. tudjátok
srága=drága
Huuupsz, valakinek most esett le, hogy kicsit srága hobbyt sikerült kifognia
ne má