Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na most néztem árlistán 150/70es Sport Demon 17 colos 2 fajta van az egyik 30ezer ft másik 38ezer
mettől meddig voltatok az eringen?
TZRen is ilyen van mintha belenne kenve gyantával annyira ragad az úthoz
szentem kibaszott fasza gumi! haver tuning MX 75én van ien és naon faszán tapad elöl is az van rajta és vizes uton fel lehet venni stoppie-ra pedig az a gumi is kb ien állapotba van!
A szart:-))))) 2000Ft-ért, de még szőrös volt, monnyuk ezzel valaki csak egyenesen mehetett.-))) csak ideiglenesen van fent, mert tegnap lecseréltem, másikat megette a lánc,,, Amúgy mennyi újjonnan egy ilyen gumma? És szerinted jó???? (ha nem kopott)
ujonnan vetted a sport demont? mennyi volt?
Tegnap vettem a gumit,,,,,,, nemtom mi a bajotok,,,,, lehet rossz szögből van a kép, a majrécsík az 1mm,,,,,
fater egyszer csinált slicket ... de csitt mocsokül tapadt szárazidőben...
Te gyerek, ezért büntet már a rendőr Hány ezer km van ebben a gummában?
én a csomagtartó zárjában szoktam rendszeresen benne felejteni a kulcsot de olyan is volt már hogy a motort felejtettem kint a házunk elött éjszakázni.
Erre csak annyit mondok h egyszer bennehagytam a motorban a motorkulcsot.... kommunikációról sprinteltem le szivroham közeli állapotban. Egyébként énis minnél többet motorozok full ruhában annál jobban fosok csak kabátban
Énis ezt csináltam első alkalommal, azzal a különbséggel, hogy rajtam nem csizma hanem egy Vans tornacipő volt. Szegény elég csúnyán megkopott sajna csak utána árulták el a "titkot" a gyakorlottabb haverok
Igen ez is az egyik hibám, dehát első pályanapom volt, mit akarsz:-))))
Csabi, nem ért le a csizmád orra kanyarodás közben? Spicc, ez a kulcs-szó
őőőőő... az gond mert sisak nélkül nem biztos hogy megismerlek
Én se tervezem hogy rászokok a motorral történő sulibajárásra, mert bár elég nyugisnak tűnik a környék és mindenhol rendőrök vannak, de akkoris túl sokat parázok azon órák közben, hogy vajon meglesz-e még a motor mire végzek és csizmában se élvezet az órákra beülni (én nem tudok már csizma nélkül motorozni, egyszerűen rosszúl érzem magam ha sima tornacipő van rajtam) .
hát amint látod ...tzr powa!
Csááááá! Jók lettek a képek, monnyuk lehettek volna jobbak is:-)))))) Többi kanyarban, máskor majd jobban megbeszéljük,,,,,, Nekem GépXr mutatott végig egy kört, sokkal jobb volt mint amit adddig mentem, sokkal gyorsabban lehetett venni a kanyarokat!!! KÖCCCCEEEEE
jah, igen megfordultam ott is párszor a színvonalas szervezésnek köszönhetően oda vissza küldözgetnek minket. ha legközelebb látsz szólj, bár már nem nagyon fogok mocival menni....
szinvonal megvan ám
Én magyar, de láttalak már párszor az Alkotmány utcában is, meg múlthét pénteken a Markó utcában.
magyar vagy német, mert én németen vagyok
Nem, csak most kezdtem kereskedelem-marketing szakon.
másodéves vagy? milyen szakon?
jávolllll, Alkotmány-Markó