Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BGF-KVIF?
1 óriási van....tzrrel nem lehet fölmenni
minden apriliÁsnak jÓ szombat estÉt!!!!
aprilia forever!!!
Csao RSKornél, szerintem mi egy suliba járunk
tök jók vagytok pályára vanvalami alsó határ?szal mittudomén robogóval is fellehet menni?
Sajna sztem elbasztam vmi beállítást mert a gépem nem játsza le csak a kamera , de majd még próbálkozom, valszeg a formátumot állítottam fikára
Felrakhatnád ide is a videókat, szívesen megnézném! Sztem nem csak én.......
a vidi mekkora? kéne..
Na gyerekek végignéztem a vidit... nagyon tanulságos azt kell h mondjam. Így kívülről nézve télleg csak azt tudom mondani amit GébXr. Az íveket tényleg sokszor rusnyán elkúrtuk ("hál istennek nem csak én) a többiek - legalábbis a jobbak - teljesen más íven mennek, és dönteni még dönthetjük mindannyian bőven a gépet (főleg én...).
Az mzsek brutálisak aláztak minket, féktávon én is megkaptam tőlük a tanítást.... (Csabi fel van véve mikor megelőz a srác)
Helló Üdv a topikban
Hát hogy a vérbe ne pályáznék muszály gyakorolni hátha egyszer beérlek
Remélem.hogy továbbra is pályázol velünk Kornél! Közi a képeket!
Igen elég jók lettek.. Utcára milyen moccod van?
Remélem is. Jóklettek a képek
A fekete fehér RS-es srác a Fábi alias blackdragon.... hát jövőre remélem már egy gixxer600al mehetünk le csapatni, lehet h ez volt az első és uccsó pályázásom RS-el
Na itt a vége fusselvéle a többit odaadom cd-n és majd körbejár
ki van fekete fehér rs-sel? ő is fórumos? Jamalnak már mondtam,jövőre megyek én is veletek,meg lesz a sm szett habár nekem csak 150 a vége és 130 az utazó...szal majd remélem befogtok várni oda meg vissza fele...pályán úgyis alázás lesz xD
Mi ujság skacok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amugy nagyon zsír képek
Még tegyél fel képeket hogy lássuk