Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kornél veygél fel msn-en! Lécci! Dani
No nesztek, mindenkinek egy pici ízelítő... , Fábi pont fel lett véve ahogy körbemotorozlak
dagadjon csak! OLyan jo kis képeket csináltam naggyon büszke vagyok magamra! hamár jelenleg nincs semmi paripám(ideiglenesen)
A képeket hova rakod fel? Ide a forumra vagy a képek közé?
Dani Fábi
hát persze h ide rakom fel, nehogymár az egónk ne dagadhasson
sajnálom hogy nincs rajta
de szerinte én rajta vok amikor odab""""asztam a banditot
Msn címünk (mert nekem per pill nincs netem)
enyém: crossfreestyler@hotmail.com
danié : manzel90@hotmail.com
a képeket rakhatnád a fórumra is hogy lássák milyen királyok voltunk
okok, csak megvárom míg felkel bratyóm mert nála a kábel... , lassan meglincseltek itt a képekért . Nem akarok vészmadárkodni de nekem a videot nem játszotta le a gépem elsőre, de majd még próbálkozom . Áhh és haverod pont nem vette mikor odacsaptam a Banditot
Rskornel megvan hogy reggeltem ide : ez a nevem blackdragon
képet ide is küldhetsz :D
fábián
De, igen nagyon fasza volt igy elsőre . Kösz a röktönzött motorossulit, hasznosak voltak a tanácsok. Van még mit faragni a köridőből, de nekem már az is siker h tudtam 2őt 3at előzni...
Képeket majd rakok fel elég jók lettek
Üdv RSKornél jól sikerült a mai napunk nemde
A Superbike-ban van egy tartóstesztes Aprilia supermoto, és ott azt írják, h abejáratás alatt a mociban fojtás van... Amit majd 500 km után vesznek ki... Háát, h a valóságban is így van-e, majd Tyt megmondja...
hi all!
most olvastam a balesetet sajnálom a srácot,részvétem
Tyt tőled kérdeznék olyat h neked meik típust küldték le alapból?a 15 pacisat v a 30t?mer nekem olyat vakerált az eladó h 15öset küldik és 500 km után átírják az elektronikát és kiéli a 30t,nem mondott hülyeséget?
Igen ismertem, csapattársam volt sokáig, együtt is motoroztunk néha, nagyon jó fej srác volt.
Cső
Ismerted a srácot?Mert én még nem láttam itt Debrecenbe!És sajna már nem is fogjuk
Rakj fel képeket!
na itthon vagyok, remélem mindenki hazaért... Euroring nagyon cool volt
Én is debreceni vagyok... nagyon sajnálom! Részvétem a családnak!
Hajdú online
Hello!mlg nem írtam ide ebbea topicba és sajnálom h pont egy ilyen eset kapcsán kell. AZt hjallottukl h 2 BMW-s versenyzett és ők szorították le az útról, szemtanúk is voltak rá. Ma kint voltunk gyertyát gyújtani és a nyomokból látszott h ha az egy kicsúszás lett volna akkor nem ott megy ki a motor. Őszinte részvétem a családnak. Egy nagyon jó barátot vesztettünk el.
ő itt volt a forumon is? :(
ha kitort a nyaka akkor mindegy :( buzi kamionos multkor engem is majdnem letolt egy meg szerencse hogy 2 sav volt es elfertem
tudom h nem ideillő kérdés, de fel volt amúgy öltözve a srác?
Basszus :(
Részvétem a családnak, ismerősöknek, mindenkinek!!!
Kérlek vigyázzatok magatokra!
Nem tudok róla semmit
Részvétem
Ez tényleg borzasztó! A cikkben azt írják hogy kisodródott, kamionról nem esik szó! vqvq mit mondott neked az anyukája? Vigyázzatok magatokra! Részvétem a családnak!
szegény