Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szabadedzésen kormányteló miatt nem tudtam menni, időmérő első körében pedig a rosszul rácsukott tank megtörte a benzincsövet mert fél méter hosszú volt:D és tolhattam a pálya végétől. így versenyen uccsó helyről indultam és 7kört mentünk mert leszakadt az ég.7kör alatt meg azt se tudtam megjegyezni milyen kanyar jön ezért ennyi az idő. mind1 majd legközelebb
Italycorse!Írtam az apriliamotor@indamail.com/hu-ra és mind2re visszaírt a mailer daemon hogy nincs ilyen cím:S
Írjá'má' valamit te is, nem tudtam menni, megöl a kíváncsiság.
(lécci lécci léééccííí:)
És így még én is előtted végeztem
nekem fáj. Az AF 1 topic elkurvulása meg pláne. Oda sajnos már csak azért jön Aprilia tulaj, hogy megkérdezze, a 20 éves, duce-tappel összefoltozott csótányát hogy tudná maximum 10 Ft-ból úgy megheftelni, hogy 210-et menjen, és 1,5 l-t egyen. És sajnos ezzel elűzik azokat, akik tényleg kerestek egy kb megkímélt darabot, rendben tartják, és örülnének a hasonló motortulajok társaságának.
Kicsit kívánom annak, aki ilyet kérdez, hogy miért fáj, hogy cseppenjen vissza 2000 környékére, netkapcsolat nélkül, és úgy próbálja infó, stb nélkül rendbetartani a motort, mikor a környéken egy darab még hasonló se futkos... De jó lett volna megnézni ez azon hogy van! Vagy legalább egy képet róla... És most itt a lehetőség, és zsibvásárrá teszik....
Talán úgy, hogy egy bontott javított került rá?
Mert az eredetieket lelopták róla... (Lehet, hogy nyulak, nem láttam)
Értem, sajna nincs kint a Chronomoto oldalán a körönkénti beérkezés ideje, abból eddig le lehetett követni a komplett versenyt.
Remélem azért jól vagy.
2 körig elöl mentem utána Ádi megelözött meg Atta is, 7ik körben elcsusztam.
Örülök, hogy mint látom tizenhatan elmentetek az eu ringre.

VAlaki leírhatná pár mondatban mik történtek veletek.
Az egész érdekelne és a részletek is, pl hogy Gyutai koléga mitől lassult be az edzéshez képest, és Bencének miért nem volt mért ideje.
Szóval drakula a résztvevőknek, és írjatok már pár sort lécci hoyg mi volt.
ha nem pörög ki normálisan lehet power nem is nyit, nállam is volt ien gond megcsináltam azóta tökéletes.
küldetem mailt
Sziasztok!

Aprilia RS 50 Extrema vagy AF1 Futura 50 vagy Sintesi 50 excentert keresek eladót!

Akinek van, kérem jelezze!

Köszönöm.
de tudok segíteni! nincs msn címed?
Véletlenül nem tudnál segíteni? A mocim regi tulaja kiiktatta az olajtartájt, és keverékkel használta. Én szeretném az eredeti állapotába, csak nem tudom, hogy mit hová kell kötni.
Hali! Képet tudsz küldeni? Email: romolus@vipmail.hu címre. Mennyiért árulód?
nem Lorenzo, hanem Spain´s No.1
igen nyit a power. Lorenzo Rep, szerintem fojtott. De attól ki kéne hogy pörögjön. Üresben kipörög 10ig egy pillanatra de utána vissza esik a fordulat 7-8ra és olyan mint ha leszabályozna úgy dadog.
Ezért gondolok gyújtásra
hi ! nekem is van komplett rendszerem. polír dobbal
nem fojtott véletlenül? power nyit?
na most látom h nem jó az emailed,adjál már egy címet és akkor elküldöm amit akarok!köszi
Italycorse!dobtam egy mailt,várom a választ.
2000es rs-re jó lenne a komplett rendszer? mert akkor engem érdekelne
Budapesti vagyok, 15. kerületi, és itt is lehet megnézni.
(IV. kerület és XV. határa.)

Már csak a polírozott van meg, illetve van egy gyári rezonátorom is.
Egybe (rezó+ polír dob) 20000ért el lehet vinni.
Csak a polírozott dob: 10000Ft
Csak a rezó: 15000 ft
A dobhoz jár természetesen a bilincs is, ami szintén polírozott.
3 csavar van rajta, azok is megvannak.

email: petike125 kukac gmail pont com
telefon: 30 530 3363


hello
milyen csatlakozásúak a dobok? 2 v 3 csavaros? tudsz mutatni képet róla?
köszi