Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

először pofozgatást ígérsz,most már oda se mersz jönni mi lesz a következő? el se jössz?
Hi

2008-as rs-re kéne műszerfal, sűrgős lenne, ha valakinek van bontott szóljon, esetleg új is érdekel, ha nem horribilis az ár.
Illetve még mindig keresek arrow rendszert, ez már nem olyan sűrgős.
Jó én odamegyek, de akkor mondj már valamit mégis, hogy kit keressek vagy milyen motor/robogó vagy micsoda. Mert így csak annyi lesz, hogy nem mondasz semmit fingom sincs, hogy kihez kell odamenni és akkor majd megint elkezdesz oltani, hogy höhöö hülye barmok befostatok mert nem mertetek odajönni. És én ezt el szeretném kerülni szóval légyszíves mondj vmit, vagy mond azt h ekkor itt és itt vagy gyere oda te. Mert én odamegyek nem vagyok az a félénk tipus tényleg és nem verekedni megyek hanem csak érdeklődni, hogy mi a problémád meg kiváncsi vagyok, hogy mivel magyarázod az itteni viselkedésedet.
Nyaligás,,, én biztos, hogy nemfogok odamenni hozzád, meg egyik pöcsfejhez sem. Majd ti jöttök, ha valami nemtetszik! De már most látom, hogy összevan fosva a nacitok.
minden hónap első szombatján déltől, egy ingyen menet gokart, bowling, darts, próbálnak szervezni mindigre valami bemutatót, vagy beszélgetést, de még nagyon képlékeny, tlaán beindul.
-volt a találka
mi az a sportmotor klub? gondolom pesten van...
Mondjuk az első olyanon sokan nem voltak, mert pont akkor volt az első bajnoki
lófaszt, sportmotor klubon is lett volna lehetőség megjelenni, aztán.. ja volt pár 25ösös kiscsávó meg velük egy faszparaszt, aki a parkolóba behajtva apu kocsijának ablakán igen elegánsan ejtette ki a csikket.
Amúgy tényleg oda fogtok jönni eringen, hogy szia én vagyok XY és én oltogattam mindenkit forumon? Mert ha tényleg oda jöttök akkor nem értem miért álnéven irogatsz/irogattok? Vagy az majd akkora meglepetés lesz? Vagy amúgy, hogy gondoltátok? Igazából azért érdekel, mert kezdek nagyon félni és ha bántani akartok akkor nem megyek le
néztétek ma bikepicsen a nap képét?

http://bikepics.com/

basztam a trehány életet...
csáó srácok!
kellene nekem s.o.s. egy powerház, van valakinél raktáron? eszméletlen milyen ára van a boltban...
Hétvégén verseny lesz a Hungaroringen.
http://brorganisation.hu/wp-co...
központi teló 125ös 2000ft
értelmetlen nevekkel dobálózni, úgyis le lesz tagadva.
ott lesz ering oda lehet jönni
Látod, látod..... fogalmad sincs róla, hogy ki vagyok.
és mégis hogy derül ki ha rosszra mutattam? névsort belinkeled vagy hogy gondoltad?
Ha ennyire tudod, akkor hajrá írd ki a neveket kik irogatnak ide! De, ha rámutatsz olyanra aki mégsem, akkor a válald a következményeit. Legyél belevaló gyerek te sampion gomba fejű nyikhaj.
Én meg semmiylen versenyzővel nem vagyok hajlandó összeveszni.
Nekem minden motorversenyző szent, ha 4 éves, ha 68.
Dunaszerdahelyen a robisokkal söröztünk, Bgyarmaton meg a gépátvétel feltétele volt, hogy megkósoljuk Ö.Laci pálinkáját.
(a szaraink műszaki állapotára való tekintettel,nem mertem ellenkezni:)
szerintem nyilvánvaló h kik írogatnak ide, tudjuk is ki melyikről ír ezért nem is látom értelmét, de ha ők élvezik..
Mentünk már együtt a robis mezőnnyel nem egyszer, és egyik sem akarta levenni a fejünket, padig mi aztán tényleg kapitális pancserek vagyunk, kizárt dolognak tartom, hogy bármelyikünket is meg lehetne normálisan előzni, és ne csalinkáznánk kurvára ott ahol nem kellene:)
Mindegy, nem értem, az egészet, bizonyára, te jobban belelátsz ezekbe.
csak a mezőny hátsó részének van ekkora pofája:D
nem is rájuk gondoltam:)
A robis mezőny, az Atisrace, Ráski Robi, JAnibá(néha Végjana) Szabó Gábor és hasonló arcok, nem ők járnak ide, ebben biztos vagyok.
nagyon jó.
ők meg a fórumot boldogítják:D