Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok most teszem a1-ből a jogsit és rs125 (szívlámpás) vagy cbr125 között gondolkozom mennyibe kerül fentartani egy ilyen rs-t
kb mennyit eszik power alatt és felett? válaszotokat köszi
felvettelek
Eladó!
link
vegyél fel msn-re és megdumáljuk
Hali
Rotax 123-ra valakinek egy fordulatszámmérő bovdenje nincs véletlenül eladó?
Köszi
azt hiszem valami tönkre ment a hátso fékemben. még nem derült ki micsoda. de ha valakinek van használt 2001-es RS-el kompatibilis főfékmunkahengere, az also rész amibe van a két munkahenger ami összenyom vagy valami alkatrész ami gondlehet szoljon.

valamint müködö hőgomba is érdekel
Szóval ha a vízpumpa tengelyté kihúzom, akkor kijönnek vele a szimeringek, és a vizpumpa lapát is?
Hello! A kérdésem az, hogy a 250-es rs-re paszolnak-e az 125-ös idomok?
gyutaiat@citromail.hu
gyutaia@npp.hu
néztem a hirdetésedet ha küldenél konkrét képeket az emilcímemre vagy felvennél msn-re megbeszélhetnénk
az adatlapomon ott van az msn címem meg az email címeme is ha gondolod vegyél fel szinte minden este fen vagyok 8-9 körül
Hi

Én hívtalak az mobilon. Tudnál adni egy email címet, mert a jövő héten nem leszek itthon és csak neten tudnék kommunikálni veled.
Aprilia Rs 125 2007-es jobb oldalán csúszott, szinte minden alkatrésze eladó. Kivéve:váz, motor, karbi, kerekek, első futómű, fékek. Teljesen épp a bal oldala, lámpa, műszerfal,ülések, stb.
(fekete-piros) Továbbá nagyon jó állapotú gumigarnitúrák is eladók. (Dunlop D209Gp, Michelin Power One) Képek felrakásával nem foglalkozom!
20/9655947
mondasz vmit
de sztm feltudnám rakni
megpróbálok ennek utána járni
A Mito és az RS125 rezonátorja félek, nem kompatibilisek. Már csak az eltérő oldaliság miatt sem.
evo-ra való
meg nekem inkább a rezó lenne a lényeg
dobj egy emilt képpel meg árral és megdumáljuk
nekem mito evo-ra kellene lehetőleg arrow
Nekem van Mito I-re Arrow rendszerem ha érdekel :)
Engem érdekelne az arrow rendszered küldhetnél képet
email címem: adam92513@freemail.hu
valakinek nincs esetleg megmaradt blokk közép tömítése 122-höz?
Jah és még valami:
RSVforum a facebook-on!
Friss hírek,tesztek,programok!
Aprilia tesztnap:
RÉSZLETEK
a szimeringek pedig 10X26X7
2db O-gyűrű 26,7x1,8 a mérete ha minden igaz